Алматы облысы Ескелді ауданының аумағындағы Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі жерінің бір бөлігін алып қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 360 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 1384 және 89-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Талдықорған аудандық пайдалану бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесінен тұрақты жер пайдалану құқығындағы жалпы алаңы 1,4121 гектар жер учаскесі алып қойылсын.
2. Алматы облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскелерін аэронавигация объектілерін салу үшін Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің «Қазаэронавигация» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 16 сәуірдегі
№ 360 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінен алынып қойылатын
жер учаскелерінің экспликациясы
Жер пайдаланушының атауы
Жер учаскелерінің орналасқан жері
Жалпы алаңы, га
оның ішінде
ауыл шаруашылығы алқаптары
өзге де алқаптар
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Талдықорған аудандық пайдалану бөлімі» РММ
Алматы облысы Ескелді ауданы
1,4121
-
1,4121

Об изъятии части земель Министерства обороны Республики Казахстан на территории Ескельдинского района Алматинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года № 360
В соответствии со статьями 1384 и 89 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Изъять земельные участки общей площадью 1,4121 га, находящиеся на праве постоянного землепользования у республиканского государственного учреждения «Талдыкорганская районная эксплуатационная часть» Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Алматинской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление республиканскому государственному предприятию на праве хозяйственного ведения «Казаэронавигация» Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан земельных участков, указанных в пункте 1 настоящего постановления, для строительства объектов аэронавигации.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 апреля 2014 года № 360
Экспликация
земельных участков, изымаемых у Министерства обороны
Республики Казахстан
Наименование
землепользователя
Местоположение
земельных
участков
Общая
площадь, га
в том числе
сельскохозяйственные
угодья
прочие
угодья
РГУ «Талдыкорганская
районная
эксплуатационная
часть»
Министерства
обороны
Республики
Казахстан
Алматинская
область
Ескельдинский
район
1,4121
-
1,4121