Мемлекеттік ресурстарға 2014 жылғы егіннің астығын сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 368 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік ресурстарға 2014 жылғы егіннің астығын сатып алуды жүзеге асыруға арналған бюджет қаражатының сомасы:
1) көктемгі-жазғы қаржыландыру арқылы 3539250000 (үш миллиард бес жүз отыз тоғыз миллион екі жүз елу мың) теңге мөлшерінде;
2) күзгі кезеңде 3539250000 (үш миллиард бес жүз отыз тоғыз миллион екі жүз елу мың) теңге мөлшерінде белгіленсін.
Көктемгі-жазғы қаржыландыруға пайдаланылмаған ақша қаражаты күзгі кезеңде астық сатып алуға пайдаланылады.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі А.С. Мамытбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2014 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2014 года № 368
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сумму бюджетных средств на осуществление закупа зерна в государственные ресурсы из урожая 2014 года:
1) посредством весенне-летнего финансирования в размере 3539250000 (три миллиарда пятьсот тридцать девять миллионов двести пятьдесят тысяч) тенге;
2) в осенний период в размере 3539250000 (три миллиарда пятьсот тридцать девять миллионов двести пятьдесят тысяч) тенге.
Денежные средства, не использованные на весенне-летнее финансирование, используются на закуп зерна в осенний период.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Мамытбекова А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов