Қазақстан Республикасының Үкіметі мен халықаралық қаржы ұйымдары арасындағы әріптестік туралы негіздемелік келісімдерді іске асыру жөніндегі Үйлестіру Кеңесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № 632 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 699 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2022 № 699 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен халықаралық қаржы ұйымдары арасындағы әріптестік туралы негіздемелік келісімдерді іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасының Үкіметі мен халықаралық қаржы ұйымдары арасындағы әріптестік туралы негіздемелік келісімдерді іске асыру жөніндегі Үйлестіру Кеңесі (бұдан әрі – Үйлестіру Кеңесі) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Үйлестіру Кеңесінің жұмыс органы болып айқындалсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 9 маусымдағы
№ 632 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен халықаралық қаржы ұйымдары арасындағы әріптестік туралы негіздемелік келісімдерді іске асыру жөніндегі Үйлестіру Кеңесінің құрамы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.10.2015 № 876; өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 26.01.2018 № 34; 15.05.2019 № 288; 20.06.2019 № 423; 27.09.2019 № 718; 29.04.2022 № 268 қаулыларымен.
Қазақстан тарапынан:
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары немесе Қазақстан Республикасы Президентінің әлеуметтік-экономикалық мәселелерге жетекшілік ететін көмекшісі (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының президенті (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі.
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрі.
Халықаралық қаржы ұйымдары тарапынан:
Дүниежүзілік Банктің Қазақстан Республикасындағы тұрақты өкілі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасындағы Ислам Даму Банкінің Өңірлік өкілдігінің директоры (келісім бойынша)
Еуропа Қайта Құру және Даму Банкінің Қазақстан бойынша директоры (келісім бойынша)
Азия Даму Банкінің Қазақстан Республикасындағы өкілдігінің директоры (келісім бойынша)
Шығыс көршілер мен Орталық Азия елдеріне кредит беру жөніндегі Еуропа инвестициялық банкінің басқарушы кеңесшісі (келісім бойынша)

О создании Координационного Совета по реализации рамочных соглашений о партнерстве между Правительством Республики Казахстан и международными финансовыми организациями
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2014 года № 632. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2022 года № 699.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2022 № 699.
В целях реализации рамочных соглашений о партнерстве между Правительством Республики Казахстан и международными финансовыми организациями Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Координационный Совет по реализации рамочных соглашений о партнерстве между Правительством Республики Казахстан и международными финансовыми организациями (далее – Координационный Совет) в составе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Рабочим органом Координационного Совета определить Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 июня 2014 года № 632
Состав
Координационного Совета по реализации рамочных соглашений
о партнерстве между Правительством Республики Казахстан и
международными финансовыми организациями
Сноска. Состав в редакции постановления Правительства РК от 31.10.2015 № 876; с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 26.01.2018 № 34; от 15.05.2019 № 288; от 20.06.2019 № 423; от 27.09.2019 № 718; от 29.04.2022 № 268.
С казахстанской стороны:
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра – Министр иностранных дел Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Председатель Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
Первый заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан или помощник Президента Республики Казахстан, курирующий социально-экономические вопросы (по согласованию)
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр энергетики Республики Казахстан
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан (по согласованию)
президент автономной организации образования "Назарбаев Университет" (по согласованию)
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Со стороны международных финансовых организаций:
постоянный представитель Всемирного Банка в Республике Казахстан (по согласованию)
директор регионального представительства Исламского Банка Развития в Республике Казахстан (по согласованию)
директор Европейского Банка Реконструкции и Развития по Казахстану (по согласованию)
директор представительства Азиатского Банка Развития в Республике Казахстан (по согласованию)
управляющий советник Европейского Инвестиционного Банка по кредитованию восточных соседей и стран Центральной Азии (по согласованию)