Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Басқарушылар кеңестерiндегі Қазақстан Республикасының өкiлдерiн тағайындау туралы" 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 және "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы Бірлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын әзірлеу және іске асыру жөніндегі Техникалық ынтымақтастық туралы келісімді іске асыру туралы" 2002 жылғы 21 желтоқсандағы № 1337 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 1079 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Басқарушылар кеңестерiндегі Қазақстан Республикасының өкiлдерiн тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 қаулысында:
1-тармақта:
2) тармақшада:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Басқарушы – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Ерболат Асқарбекұлы Досаев,»;
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Басқарушының орынбасары – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі Мәдина Ерасылқызы Әбілқасымова;»;
3) тармақшада:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Басқарушы – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов,»;
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Басқарушының орынбасары – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министрі Марат Әпсеметұлы Құсайынов;»;
4) тармақшаның екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Басқарушы – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Ерболат Асқарбекұлы Досаев,»;
5) тармақшаның екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Басқарушы – Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі Әсет Өрентайұлы Исекешев,»;
2) «Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы Бірлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын әзірлеу және іске асыру жөніндегі Техникалық ынтымақтастық туралы келісімді іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 желтоқсандағы № 1337 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Ерболат Асқарбекұлы Досаевқа Бiрлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасының шеңберiнде жыл сайынғы техникалық ынтымақтастық бағдарламалары мен әкiмшiлiк қаржы сметаларын Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан бекiтуге өкiлеттiк берiлсiн.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих" и от 21 декабря 2002 года № 1337 "О реализации Соглашения о техническом сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по разработке и реализации Программы совместных экономических исследований"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2014 года № 1079
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 «О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих»:
в пункте 1:
в подпункте 2):
абзац второй изложить в следующей редакции:
«Управляющим – Министра национальной экономики Республики Казахстан Досаева Ерболата Аскарбековича,»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«заместителем Управляющего – вице-министра национальной экономики Республики Казахстан Абылкасымову Мадину Ерасыловну;»;
в подпункте 3):
абзац второй изложить в следующей редакции:
«Управляющим – Министра финансов Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича,»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«заместителем Управляющего – первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан Кусаинова Марата Апсеметовича;»;
абзац второй подпункта 4) изложить в следующей редакции:
«Управляющим – Министра национальной экономики Республики Казахстан Досаева Ерболата Аскарбековича,»;
абзац второй подпункта 5) изложить в следующей редакции:
«Управляющим – Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан Исекешева Асета Орентаевича,»;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2002 года № 1337 «О реализации Соглашения о техническом сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по разработке и реализации Программы совместных экономических исследований»:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Уполномочить Досаева Ерболата Аскарбековича – Министра национальной экономики Республики Казахстан утверждать от имени Правительства Республики Казахстан Ежегодные программы технического сотрудничества и административные финансовые сметы в рамках Программы совместных экономических исследований».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов