Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ұлттық білім беру статистикасы және бағалау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1392 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ұлттық білім беру статистикасы және бағалау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) таратылатын кәсіпорын кредиторларының талаптары қанағаттандырылғаннан кейін қалған мүлікті "Ақпараттық-талдау орталығы" акционерлік қоғамының орналастырылатын акцияларын төлеуге беруді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683; 19.08.2022 № 581 қаулыларымен.
4. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 сәуірдегі № 405 қаулысының 1-тармағының 5) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 18, 221 -құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ұлттық білім беру сапасын бағалау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 128 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 27, 36-құжат).
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия "Национальный центр образовательной статистики и оценки" Министерства образования и науки Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 1392.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный центр образовательной статистики и оценки" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить передачу имущества, оставшегося после удовлетворения требований кредиторов ликвидируемого предприятия, в оплату размещаемых акций акционерного общества "Информационно-аналитический центр";
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581 ;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.08.2015 № 683; от 19.08.2022 № 581 .
4. Признать утратившими силу:
1) подпункт 5) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2005 года № 405 "О некоторых вопросах Министерства образования и науки Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 221);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 128 "О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия "Национальный центр оценки качества образования Министерства образования и науки Республики Казахстан" и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 27, ст. 36).
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов