"Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 315 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкінің кейбір мәселелері туралы
2016 жылғы 27 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкі Келісімі Баптарының 2233-баптарына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкінің (бұдан әрі – Банк) Басқарушылар кеңесiне Қазақстан Республикасының өкiлдерi:
1) Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаев – басқарушы;
2) Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму бірінші вице-министрі Жеңіс Махмұдұлы Қасымбек – басқарушының орынбасары болып тағайындалсын.
2. Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкі Келісімі Баптарын іске асыруға байланысты барлық мәселелер бойынша Банкпен байланысты қолдау үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі ресми орган болып айқындалсын.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Қазақстан Республикасының ұлттық валютадағы барлық қаражатының, сондай-ақ Банктің басқа да активтерiнiң депозитарийi ретiнде тағайындалсын.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгі қабылданған шешiм туралы Банкті хабардар етсiн.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О некоторых вопросах Азиатского Банка Инфраструктурных Инвестиций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2016 года № 315
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О некоторых вопросах Азиатского Банка Инфраструктурных Инвестиций».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
О некоторых вопросах Азиатского Банка
Инфраструктурных Инвестиций
В соответствии со статьями 22, 33 Статей Соглашения Азиатского Банка Инфраструктурных Инвестиций, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 27 января 2016 года, ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить представителями Республики Казахстан в Совет управляющих Азиатского Банка Инфраструктурных Инвестиций (далее – Банк):
1) управляющим – Министра национальной экономики Республики Казахстан Бишимбаева Куандыка Валихановича;
2) заместителем управляющего – первого вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан Касымбека Жениса Махмудовича.
2. Определить Министерство национальной экономики Республики Казахстан официальным органом для поддержания связи с Банком по всем вопросам в связи с реализацией Статей Соглашения Азиатского Банка Инфраструктурных Инвестиций.
3. Назначить Национальный Банк Республики Казахстан в качестве депозитария всех средств в национальной валюте Республики Казахстан, а также других активов Банка.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Банк о принятом решении.
5. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев