Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 645 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 184 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.04.2020 № 184 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасынан мыналар өкілдер ретінде жіберілсін:
Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі Асқар Исабекұлы Мырзахметов;
Халықаралық Аралды құтқару қорының Тексеру комиссиясына Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің төрағасы Әнуар Серқұлұлы Жұмаділдаев.
2. Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетіне Қазақстан Республикасынан мыналар уәкілетті өкілдер ретінде жіберілсін:
Халықаралық Аралды құтқару қоры Атқарушы комитетінің мүшесі Дәулетияр Аймағамбетұлы Байәлімов;
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Жалпыазиялық ынтымақтастық департаментінің кеңесшісі – Серік Әбдірахманұлы Бекмағанбетов.
3. "Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 тамыздағы № 760 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2016 года № 645. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2020 года № 184
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.04.2020 № 184.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Делегировать от Республики Казахстан представителей:
в Правление Международного фонда спасения Арала Мырзахметова Аскара Исабековича – Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан;
в Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала Джумадильдаева Ануара Серкуловича – председателя Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан.
Направить в Исполнительный комитет Международного фонда спасения Арала от Республики Казахстан уполномоченных представителей:
Баялимова Даулетяра Аймагамбетовича – члена Исполнительного комитета Международного фонда спасения Арала;
Бекмаганбетова Серика Абдрахмановича – советника Департамента общеазиатского сотрудничества Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2013 года № 760 "О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев