ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясы Тұрақты хатшылығының Қазақстан Республикасындағы Тұрақты өкілдігінің басшысын (Ұлттық хатшысын) тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 255 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 шілдедегі № 553 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.07.2019 № 553 қаулысымен.
1998 жылғы 8 қыркүйектегі Еуропа–Кавказ–Азия дәлізін дамыту жөніндегі халықаралық көлік туралы негізгі көпжақты келісімнің 9-бабына және 2010 жылғы 13 қазандағы ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясы бекіткен ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясының Тұрақты хатшылығы туралы ереженің 6-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекен Кәнелұлы Сейдахметов ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясы Тұрақты хатшылығының Қазақстан Республикасындағы Тұрақты өкілдігінің басшысы (Ұлттық хатшысы) болып тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясының Тұрақты хатшылығын қабылданған шешім туралы хабардар етсін.
3. "ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясы Тұрақты хатшылығының Қазақстан Республикасындағы Тұрақты өкілдігінің басшысын (Ұлттық хатшысын) тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 қыркүйектегi № 1069 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О назначении главы Постоянного представительства Постоянного секретариата Межправительственной комиссии ТРАСЕКА в Республике Казахстан (Национального секретаря)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2017 года № 255. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2019 года № 553
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.07.2019 № 553.
В соответствии со статьей 9 Основного многостороннего соглашения о международном транспорте по развитию коридора Европа – Кавказ – Азия от 8 сентября 1998 года и статьей 6 Положения о Постоянном секретариате Межправительственной комиссии ТРАСЕКА, утвержденным Межправительственной комиссией ТРАСЕКА 13 октября 2010 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Сейдахметова Бекена Канеловича главой Постоянного представительства Постоянного секретариата Межправительственной комиссии ТРАСЕКА в Республике Казахстан (Национальным секретарем).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Постоянный секретариат Межправительственной комиссии ТРАСЕКА о принятом решении.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2011 года № 1069 "О назначении главы Постоянного представительства Постоянного секретариата Межправительственной комиссии ТРАСЕКА в Республике Казахстан (Национального секретаря)".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев