"Ұлттық ғылыми медициналық орталық" акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін сату бойынша екі кезеңдік рәсімдер арқылы конкурс өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 16 мамырдағы № 266 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № 425 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 21.06.2019 № 425 қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 103-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" акционерлік қоғамының жарғылық капиталының 100 % (жүз) пайызы мөлшеріндегі акцияларының мемлекеттік пакетін ең жоғары баға ұсынған қатысушыға сату бойынша екі кезеңдік рәсімдер арқылы конкурс өткізсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О проведении конкурса путем двухэтапных процедур по продаже государственного пакета акций акционерного общества "Национальный научный медицинский центр"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2017 года № 266. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2019 года № 425.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.06.2019 № 425.
В соответствии с пунктом 1 статьи 103 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке провести конкурс путем двухэтапных процедур по продаже государственного пакета акций акционерного общества "Национальный научный медицинский центр" в размере 100 % (сто) процентов от уставного капитала участнику, предложившему наивысшую цену.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев