Атырау облысының кейбір білім беру ұйымдарын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 152 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 4-1) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының аумағындағы әуежайларға, порттарға, темiржол вокзалдарына, темiржол стансаларына, метрополитен стансаларына, автовокзалдарға, автостансаларға, физикалық-географиялық және мемлекет меншiгiндегi басқа да объектiлерге атау беру, сондай-ақ оларды қайта атау, олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту және мемлекеттiк заңды тұлғаларға, мемлекет қатысатын заңды тұлғаларға жеке адамдардың есiмiн беру қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы № 281 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 11, 81-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мынадай білім беру ұйымдары:
1) "Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты жалпы білім беретін № 18 Н.Крупская атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі – "Атырау қаласы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Хиуаз Доспанова атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) "Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжі" "Атырау облысы Білім беру басқармасының" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны – Атырау облысы білім беру басқармасының "Сафи Өтебаев атындағы мұнай және газ технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
3) Мақат аудандық білім бөлімінің жедел басқару құқығындағы "Доссор балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Мақат аудандық білім бөлімінің жедел басқару құқығындағы "Рыспай Ғабдиев атындағы балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып қайта аталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О переименовании некоторых организаций образования Атырауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2018 года № 152.
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года № 281 "Об утверждении Правил присвоения наименования аэропортам, портам, железнодорожным вокзалам, железнодорожным станциям, станциям метрополитена, автовокзалам, автостанциям, физико-географическим и другим объектам государственной собственности на территории Республики Казахстан, а также переименования, уточнения и изменения транскрипции их наименований и присвоения собственных имен лиц государственным юридическим лицам, юридическим лицам с участием государства" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 11, ст. 81) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать следующие организации образования:
1) коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 18 имени Н.К. Крупской" государственного учреждения "Городской отдел образования" в коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Хиуаз Доспановой" государственного учреждения "Отдел образования города Атырау";
2) коммунальное государственное казенное предприятие "Жылыойский технологический колледж нефти и газа" "Управления образования Атырауской области" в коммунальное государственное казенное предприятие "Технологический колледж нефти и газа имени Сафи Утебаева" Управления образования Атырауской области;
3) коммунальное государственное казенное предприятие "Доссорская детская школа искусств" на праве оперативного управления Макатского районного отдела образования в коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств имени Рыспая Габдиева" на праве оперативного управления Макатского районного отдела образования.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев