Түркістан облысы Түркістан және Кентау қалаларының шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 430 қаулысы.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 13-бабының 5) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Түркістан қаласының Шаға, Жаңа Иқан, Ескі Иқан, Үшқайық, Иассы, Ораңғай, Қарашық, Жүйнек, Бабайқорған, Шорнақ, Жібек жолы, Майдантал ауылдық округтерінің және Ащысай ауылы аумағының айналасында орналасқан жалпы алаңы 721745,0 гектар жерді Кентау қаласының шекарасына қосу арқылы Түркістан және Кентау қалаларының шекараларын өзгерту туралы "Оңтүстік Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 23/271-VI шешіміне және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 маусымдағы № 159 қаулысына, "Оңтүстік Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 маусымдағы № 159 және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 23/271-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 3 шілдедегі № 26/299-VI шешіміне және Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 3 шілдедегі № 196 қаулысына келісім берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 17 шілдедегі
№ 430 қаулысына
қосымша
Кентау қаласының шекарасына қосылатын Түркістан облысы Түркістан қаласының жерлері бөлігінің экспликациясы
гектар
Ауданның атауы
Кентау қаласының шекарасына қосылатын жерлердің алаңы (гектар)
оның ішінде:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері, (гектар)
елді мекендер жерлері
(гектар)
өнеркәсіп, көлік, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтаждығына және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жерлер
(гектар)
ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жері, сауықтыру рекреациялық және тарихи-мәдени мақсаттағы жерлер
(гектар)
орман қорының жері
(гектар)
су қорының жері
(гектар)
босалқы жерлер (гектар)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Түркістан қаласының ауылдық округтерінің жерлері
721 745,0
364 918
57 827
4920
39 424
66 145
2 429
186 082
Жердің жиыны:
721 745,0
364 918
57 827
4920
39 424
66 145
2 429
186 082

Об изменении границ городов Туркестан и Кентау Туркестанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 430.
В соответствии c подпунктом 5) статьи 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 июня 2018 года № 23/271-VI и постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 5 июня 2018 года № 159 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Южно-Казахстанской области", решением Туркестанского областного маслихата от 3 июля 2018 года № 26/299-VI и постановлением акимата Туркестанской области от 3 июля 2018 года № 196 "О внесении изменений в совместное постановление акимата Южно-Казахстанской области от 5 июня 2018 года № 159 и решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 июня 2018 года № 23/271-VI "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Южно-Казахстанской области" об изменении границ городов Туркестан и Кентау путем включения в границу города Кентау земель сельских округов города Туркестан: Шага, Жана-Икан, Ески Икан, Ушкайык, Иассы, Орангай, Карашык, Жуйнек, Бабайкорган, Шорнак, Жибек жолы, Майдантал и земель, расположенных вокруг территории села Ачисай, общей площадью 721745,0 гектаров, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б.Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 июля 2018 года № 430
Экспликация
части земель города Туркестан Туркестанской области, включаемых в границы города Кентау
гектар
Наименование района
Площадь земель, включаемых в границу города Кентау (гектар)
в том числе:
земли сельскохозяйственного назначения
(гектар)
земли населенных пунктов
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения
земли особо охраняемых природных территорий, земли оздоровительного, рекреационного и историко-культурного назначения
земли лесного фонда
земли водного фонда
земли запаса
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Земли сельских округов города Туркестан
721 745,0
364 918
57 827
4920
39 424
66 145
2 429
186 082
Итого земель:
721 745,0
364 918
57 827
4920
39 424
66 145
2 429
186 082