"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 853 қаулысы.
"Ұлттық әл-ауқат қоры туралы" 2012 жылғы 1 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 15-2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қосымшаға сәйкес Түркістан қаласындағы объектілердің құрылысын қаржыландыруды;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 853 қаулысына
қосымша
Құрылысын қаржыландыруды "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы қамтамасыз ететін Түркістан қаласындағы объектілердің Тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 30.04.2019 № 235; 16.08.2019 № 604 қаулыларымен.
1. 7000 орындық стадион.
2. Оқушылар сарайы.
3. Қожа Ахмет Яссауи музейі.
4. Цифрлық офис.
5. "Smart City" жобасы және байланыс желілерін жүргізу.
6. Конгресс-холл.
7. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.04.2019 № 235 қаулысымен.
8. Амфитеатр.

О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2018 года № 853.
В соответствии с подпунктом 15-2) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года "О Фонде национального благосостояния" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акционерному обществу "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) финансирование строительства объектов в городе Туркестане согласно приложению к настоящему постановлению;
2) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2018 года № 853
Перечень объектов в городе Туркестане, финансирование строительства которых обеспечит акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 30.04.2019 № 235; от 16.08.2019 № 604.
1. Стадион на 7000 мест.
2. Дворец школьников.
3. Музей имени Ходжа Ахмета Яссауи.
4. Цифровой офис.
5. Проект "Smart City" и проведение сетей связи.
6. Конгресс-холл.
7. Исключена постановлением Правительства РК от 30.04.2019 № 235.
8. Амфитеатр.