"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 7 ақпандағы № 40 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 3-1 және 3-2-жолдармен толықтырылсын:
"
3-1.
Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексі
Әділетмині,
ЖС (келісім бойынша)
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Н.В. Пан,
А.Қ. Қыдырбаева
3-2.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының әкімшілік рәсімдік-процестік заңнамасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині, ЖС (келісім бойынша)
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Н.В. Пан,
А.Қ. Қыдырбаева
";
ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуы:
"МҚІСҚА – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі" деген жолдан кейін "ЖС – Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты" деген жолмен толықтырылсын;
"ЭМ – Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі" деген жолдан кейін "Әділетмині – Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" деген жолмен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2019 года № 40.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год" следующие дополнения:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 3-1 и 3-2, следующего содержания:
"
3-1.
Административный процедурно-процессуальный кодекс Республики Казахстан
МЮ, ВС (по согласованию)
Январь
Февраль
Март
Пан Н.В.,
Кыдырбаева А.К.
3-2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административного процедурно-процессуального законодательства Республики Казахстан
МЮ, ВС (по согласованию)
Январь
Февраль
Март
Пан Н.В.,
Кыдырбаева А.К.
";
в примечании: "расшифровка аббревиатур":
после строки "АДГСПК – Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции" дополнить строкой следующего содержания: "ВС – Верховный Суд Республики Казахстан";
после строки "МЭ – Министерство энергетики Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания: "МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев