"Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2020 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 18 мамырдағы № 302 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 706 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2020 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 18 мамырдағы № 302 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2020 ж., № 20-21, 164-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2020 жылға арналған тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-жолмен толықтырылсын:
"
2
"Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамына мемлекеттік кепілдікпен Азия Даму Банкінің (АДБ) қарыз қаражаты есебінен алдын ала тұрғын үй қарыздарын беру (тұрғын үйді қаржыландыруда гендерлік теңдікті қамтамасыз етуге жәрдемдесу жөніндегі жоба)
38000000 мың теңге
2020 -2030
38000000 мың теңге
"Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамы
Азия Даму Банкі
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2020 года № 302 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии, на 2020 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 706.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2020 года № 302 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии, на 2020 год" (САПП Республики Казахстан, 2020 г., № 20-21, ст. 164) следующее дополнение:
перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии, на 2020 год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 2, следующего содержания:
"
2
Предоставление предварительных жилищных займов акционерному обществу "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" за счет средств займа Азиатского Банка Развития (АБР) под государственную гарантию (проект по содействию обеспечению гендерного равенства в жилищном финансировании)
38000000 тысяч тенге
2020 – 2030
38000000 тысяч тенге
акционерное общество "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана"
Азиатский Банк Развития
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин