Мемлекеттік орман қоры учаскелерін орман иелену құқығымен беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 ақпандағы № 41 қаулысы
2003 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Орман кодексі 12-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мемлекеттік орман қорын күзету, қорғау, ормандарды молықтыру мен орман өсіру, мемлекеттік орман қорының кешенді пайдаланылуын ұйымдастыру үшін осы қаулыға қосымшаға сәйкес:
1) Шымкент қаласының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Жасыл белдеу" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне мемлекеттік орман қорының ауданы 752,8 гектар учаскелері;
2) "Атырау облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Атырау орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекеме" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне мемлекеттік орман қорының ауданы 4784,0 гектар учаскелері;

О предоставлении участков государственного лесного фонда на праве лесовладения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2021 года № 41
В соответствии с подпунктом 2) статьи 12 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить согласно приложению к настоящему постановлению на праве лесовладения для охраны, защиты государственного лесного фонда, воспроизводства лесов и лесоразведения, организации комплексного пользования государственным лесным фондом:
1) коммунальному государственному учреждению "Жасыл белдеу" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования города Шымкента участки государственного лесного фонда площадью 752,8 гектаров;
2) коммунальному государственному учреждению "Атырауское учреждение по охране лесов и животного мира" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области" участки государственного лесного фонда площадью 4784,0 гектара;

3) "Атырау облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Махамбет орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекеме" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне мемлекеттік орман қорының ауданы 12430,0 гектар учаскесі орман иелену құқығымен берілсін.
2. Шымкент қаласының және Атырау облысының әкімдері Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

3) коммунальному государственному учреждению "Махамбетское учреждение по охране лесов и животного мира" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области" участок государственного лесного фонда площадью 12430,0 гектаров.
2. Акимам города Шымкента и Атырауской области совместно с Министерством экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 9 ақпандағы
№ 41 қаулысына
қосымша
Орман иелену құқығымен берілетін мемлекеттік орман қоры учаскелерінің экспликациясы
ауданы гектармен
Р/с №
Аумағынан мемлекеттік орман қорының учаскелері берілетін мемлекеттік мекемелердің атауы
Мемлекеттік орман қорының учаскелері
берілетін мемлекеттік мекемелердің атауы
Атырау облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Атырау орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекеме" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Атырау облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Махамбет орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекеме" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Шымкент қаласы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Жасыл белдеу" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 2 3 4 5
1
Түркістан облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Бадам орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекеме" мемлекеттік мекемесі
752,8
2
Атырау облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Атырау орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекеме" мемлекеттік мекемесі
4784,0
12430,0
ЖИЫНЫ:
4784,0
12430,0
752,8

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 февраля 2021 года № 41
Экспликация
участков государственного лесного фонда, предоставляемых на праве лесовладения площадь в гектарах
п/п
Наименование государственных учреждений, из территории которых предоставляются участки государственного лесного фонда Наименование государственных учреждений, которым
предоставляются участки государственного лесного фонда
коммунальное государственное учреждение "Атырауское учреждение по охране лесов и животного мира" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области"
коммунальное государственное учреждение "Махамбетское учреждение по охране лесов и животного мира" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области"
коммунальное государственное учреждение "Жасыл белдеу" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования города Шымкента
1
2
3
4
5
1
Государственное учреждение "Бадамское учреждение по охране лесов и животного мира" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области
752,8
2
Государственное учреждение "Атырауское учреждение по охране лесов и животного мира" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области"
4784,0
12430,0
ИТОГО:
4784,0
12430,0
752,8