Маскүнемдікпен, есірткі заттармен, улы заттармен ауыратындарды емдеу-сауықтыру мекемелеріне жіберу туралы сот қаулыларын қайта қараудың тәртібі туралы
Қаулы Қазақ КСР Жоғарғы Соты Пленумы 1987 жылғы 2 қазан N 10, Пленумның 1996-жылғы 20-желтоқсандағы N 11 қаулысымен енгізілген өзгерістерімен бірге. Күші жойылды - ҚР Жоғарғы Сотының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 27 Нормативтік қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Жоғарғы Сотының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 27 Нормативтік қаулысымен.
Маскүнемдiкпен, есiрткiмен және улы заттармен ауыратындарды емдеу-сауықтыру мекемелерiне жiберу туралы сот қаулыларын қайта қарау кезiнде туындайтын мәселелерге байланысты Қазақ КСР Жоғарғы Сотының Пленумы қаулы етеді:
Маскүнемдiкпен, есiрткiмен, улы заттармен ауыратындарды емдеу-сауықтыру мекемелерiне жiберу немесе одан бас тарту туралы аудандық (қалалық) соттың қаулысы облыс прокурорының қадағалау тәртiбiндегi наразылығы бойынша облыстық соттың төралқасында қайта қаралуы мүмкiн екенi түсiндiрiлсiн.

О порядке пересмотра постановлений суда о направлении в лечебно-профилактические учреждения больных алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией (с изменениями, внесенными постановлением Пленума от 20 декабря 1996 г., № 11)
Постановление Пленума Верховного Суда Казахской ССР от 2 октября 1987 г., № 10. Утратило силу нормативным постановлением Верховного Суда Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 27.
Сноска. Утратило силу нормативным постановлением Верховного Суда РК от 22.12.2008 № 27 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
В связи с вопросами, возникающими при пересмотре постановлений суда о направлении в лечебно-профилактические учреждения больных алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией, Пленум Верховного Суда Казахской ССР ПОСТАНОВЛЯЕТ: Разъяснить, что постановление районного (городского) суда о направлении в лечебно-профилактические учреждения больных алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией или об отказе в нем, может быть пересмотрено президиумом областного суда по протесту прокурора области в порядке надзора. (специалист Р.Жантасова 02.12.98 г.)