Қызмет бабындағы iссапар шығындарының нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1993 жылғы 23 қараша N 1175. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.09.22. N 1428 қаулысымен. ~P001428
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
(1-тармақ)
<*>
Ескерту. Осы қаулының 1-тармағының күшi жойылды. (1994 ж. 22
сәуiрдегi N 423 қаулыға сәйкес).
P940423_
2. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бiрлестiктерi,
кәсiпорындары мен ұйымдары қызметкерлерiнiң қызмет бабындағы
iссапарлары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
1992 жылғы 22 қазандағы N 892 қаулысының (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 41, 607-бап) 1-тармағындағы алтыншы абзацы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы
22 қазандағы N 892 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Министрлер
Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 шiлдедегi N 594 қаулысы (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 26, 329-бап).
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О нормах расходов на служебные командировки
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 ноября 1993 года N 1175. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 сентября 2000 г. N 1428 ~P001428.
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утратил силу - постановлением от 22 апреля 1994 г. N 423.
2. Считать утратившими силу:
абзац шестой пункта I постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 октября 1992 г. N 892 "О служебных командировках работников государственных объединений, предприятий и организаций Республики Казахстан " (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 41, ст. 607);
постановление Кабинета Министров от 12 июля 1993 г. N 594 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 октября 1992 г. N 892" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 26, ст. 329).
Премьер-министр
Республики Казахстан