Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Дiн iсi жөнiндегi кеңес туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 15 ақпан N 484. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997.05.23. N 878 қаулысымен. ~P970878
Мемлекеттiк басқару органдарының дiни бiрлестiктермен өзара iс-қимыл жасауы мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанынан Дiн iсi жөнiндегi кеңес құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Дiн iсi жөнiндегi кеңеске мемлекеттiк басқару органдарының республикадағы және одан тысқары жерлердегi түрлi бағыттағы дiни бiрлестiктермен өзара iс-қимыл жасау жөнiндегi жұмыстарын үйлестiру қызметi жүктелсiн.
3. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Дiн iсi жөнiндегi кеңесi аппаратының құрамы бес адам болып белгiленсiн және еңбекақы төлеу жағдайы мен материалдық-техникалық қамтамасыз ету жағдайы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi Аппаратының бөлiмiмен теңестiрiлсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Дiн iсi жөнiндегi
кеңесi аппаратын қаржыландыру мәселелерiн шешсiн.
5. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi Аппаратының
Басшысы Аппарат құрылымы мен штатын өзгерту жөнiндегi тиiстi
ұсыныстар енгiзсiн.
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы
Дiн iсi жөнiндегi кеңес қызметкерлерiн орналастыру қамтамасыз
етiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О Совете по делам религий при Кабинете Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 апреля 1995 г. N 484. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 мая 1997 г. N 878 ~P970878.
В целях взаимодействия органов государственного управления с религиозными объединениями Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Совет по делам религий при Кабинете Министров Республики Казахстан.
2. Возложить на Совет по делам религий при Кабинете Министров Республики Казахстан функции координации работы органов государственного управления по взаимодействию с религиозными объединениями различных конфессий в республике и за ее пределами.
3. Определить численность аппарата Совета по делам религий при Кабинете Министров Республики Казахстан в количестве пяти человек и приравнять по условиям оплаты и материально-технического обеспечения к отделу Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан.
4. Министерству финансов Республики Казахстан решить вопросы финансирования аппарата Совета по делам религий при Кабинете Министров Республики Казахстан.
5. Руководителю Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан внести соответствующие предложения по изменению структуры и штатов Аппарата.
Обеспечить размещение сотрудников Совета по делам религий при Кабинете Министров Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан