Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 13 қазандағы N 1327 Қаулысы
"Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi  N 2198 Заң күшi бар Жарлығының қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн қоса берiлiп отырған өзгертулер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 13 қазандағы
N 1327 қаулысымен
бекiтiлген
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу мәселелерi
жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгертулер мен
толықтырулар
1. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 1996.07.15.  N 905 қаулысымен.
2-8.<*>
ЕСКЕРТУ. 2-8-тармақтар күшiн жойды - ҚР Үкіметінiң 1996.02.19.  N 213 қаулысымен.
9.<*>
ЕСКЕРТУ. 9-тармақ күшiн жойды - ҚР Үкіметінiң 1997.05.20.  N 851 қаулысымен.
10.<*>
ЕСКЕРТУ. 10-тармақ күшiн жойды - ҚР Үкіметінiң 1997.05.08.  N 810 қаулысымен.
11. <*>
ЕСКЕРТУ. 11-тармақ күшiн жойды - ҚР Үкіметінiң 2005.02.09.  N 124 қаулысымен.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 1995 г. N 1327
В связи с принятием Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 17 апреля 1995 г. N 2198 "О государственной регистрации юридических лиц" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 октября 1995 г. N 1327
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан по вопросам
государственной регистрации юридических лиц
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 15 июля 1996 г. N 905 )
2-8. (Пункты 2 - 8 "Изменений и дополнений..." - утратили силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 г. N 213)
9. (Пункт 9 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 )
10. (Пункт 10 утратил силу - постановлением Правительства РК от 8 мая 1997 г. N 810 )
11. (Пункт 11 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )