Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 7 шiлдедегi N 938 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 31 қаңтар N 129
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Ауыл шаруашылығы өнiмдерiн өндiрушiлер көлiк құралдарына ауыл
шаруашылығы техникаларының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 7 шiлдедегi N 938
P950938_
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995ж., N 23, 267-құжат)
қосымшасына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
мамандандырылған ауыл шаруашылығы техникаларының тiзбесi мынадай
сөздермен толықтырылсын:
"АН-2 С/Х әуе кемесi"
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 июля 1995 г. N 938
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1996 г. N 129
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 июля 1995 г. N 938 P950938_ "Об утверждении перечня специализированной сельскохозяйственной техники, по которой производители сельскохозяйственной продукции освобождаются от уплаты налога на транспортные средства" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст. 267) следующее дополнение:
дополнить перечень специализированной сельскохозяйственной техники следующими словами:
"Воздушное судно АН-2 С/Х"
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан