Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 маусымдағы N 634 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 6 ақпан N 159. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.02.06. N 170 қаулысымен. ~P970170
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Медицина қызметкерлерiн әлеуметтiк қолдау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 маусымдағы N 634 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 25, 271-бап) мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "Халық шаруашылығы қызметкерлерiнiң барлық санаттары үшiн Бiрыңғай тариф кестесi негiзiнде еңбекке ақы төлеудiң жаңа шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 қазандағы N 888 p920888_ қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 40, 604-бап)" сөздерi "Қазақстан Республикасы экономикасы салалары қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 қаңтардағы N 31 P960031_ қаулысымен" сөздерiмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 июня 1994 г. N 634
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1996 г. N 159. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 февраля 1997 г. N 170 ~P970170.
Правительство Республики Казахстан постановляет:       Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 июня 1994 г. N 634 "О социальной поддержке медицинских работников" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 25, ст. 271) следующее изменение:      в пункте 1 слова "постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 октября 1992 г. N 888 "О новых условиях оплаты труда на основе Единой тарифной сетки для всех категорий работников народного хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 40, ст. 604)" заменить словами "постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 января 1996 г. N 31 "Об оплате труда работников отраслей экономики Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан