Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 8 шiлде N 856
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi қылмыстық-атқару жүйелерi мекемелерiнiң тұтынылған электр энергиясы үшiн пайда болған берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджет пен республикалық бюджетке салық төлемдерi бойынша жалпы сомасы 18825 мың (он сегiз миллион сегiз жүз жиырма бес мың) теңге берешегi бар "электромонтаж" акционерлiк қоғамының ведомстволық бағынысындағы ұйымдар арасындағы берешектерiне қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес бiржолғы есептеме жүргiзсiн (1-қосымша).
Аталған соманы Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiн қаржыландыру есебiне олардың тұтынылған электр энергиясы үшiн энергия комбинаттары алдындағы берешектерiн өтеуге есептелсiн (2-қосымша).
2. Маңғыстау атом энергиясы комбинаты мен Жамбыл облыстық энергия комбинаты Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнiң энергия комбинаттарына кредиттiк берешектерi сомасын энергия комбинаттарының "Электромонтаж" акционерлiк қоғамына кредиттiк берешегiн өтеу
есебiне есептемеге алсын.
3. Берешектердi есептеу 1996 жылғы 1 шiлдедегi жағдай бойынша,
аталған соманы республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде
көрсете отырып жүргiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 8 шiлдедегi
N 856 қаулысына
1-қосымша
Республикалық бюджетке салық төлемдерi бойынша Қазақстан
Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қылмыстық-атқару
жүйесi мекемелерiн қаржыландыру есебiне есептемеге
алынған берешектерi бар ұйымдардың
Тiзбесi
___________________________________________________________________
Ұйымдардың атаулары, салық                | Есептемеге жатқызылған
төлемдерiнiң түрлерi                   |   сома, мың теңге
___________________________________________________________________
"Электромонтаж" акционерлiк қоғамының     |
Жамбылдағы монтаждау басқармасы, Жамбыл   |
қаласы, барлығы                           |     1200
оның iшiнде                      |
заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы   |     1200
|
"Электромонтаж" акционерлiк қоғамының     |
Ақтаудағы мамандандырылған монтаждау      |
басқармасы, Ақтау қаласы,                 |
барлығы                           |     17625
оның iшiнде                       |
қосылған құнға салынатын салық заңды      |      6280
тұлғалардан алынатын табыс салығы         |      6680
Экономиканы қайта жаңғырту қоры           |      2055
кәсiпкерлiк қоры                          |        27
|
Жиынтығы                             |     18825
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 8 шiлдедегi
N 856 қаулысына
2-қосымша
"Электромонтаж" акционерлiк қоғамына
қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнiң аталған
ұйымдар алдындағы берешегiн өтеу есептемесiне
алынған берешегi бар ұйымдардың
Тiзбесi
(мың теңге)
___________________________________________________________________
Материалдық құндылықтарды  | Есептемеге | Берешектерi бар
берушi, қызмет көрсетушi   |  жататын   | қылмыстық-атқару
кәсiпорындар           |  берешек   | жүйесiнiң мекемелерi
|            |_______________________

О проведении зачета по бюджетным долгам
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1996 г. N 856
В целях сокращения образовавшейся задолженности учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан за потребленную электроэнергию Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести разовый зачет задолженности между республиканским бюджетом и подведомственными организациями акционерного общества "Электромонтаж", имеющими задолженность по налоговым платежам в республиканский бюджет, на общую сумму 18825 тыс. (восемнадцать миллионов восемьсот двадцать пять тысяч) тенге согласно прилагаемому перечню (приложение 1).
Зачесть указанную сумму в счет финансирования учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан на погашение их задолженности перед энергокомбинатами за потребленную электроэнергию (приложение 2).
2. Мангышлакскому атомному энергокомбинату и Жамбылскому областному энергокомбинату принять к зачету сумму кредиторской задолженности учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан энергокомбинатам в счет погашения кредиторской задолженности энергокомбинатов перед акционерным обществом "Электромонтаж".
3. Зачет задолженности производится по состоянию на 1 июля 1996 года, с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1996 г. N 856
П е р е ч е н ь
организаций, имеющих задолженность по налоговым
платежам в республиканский бюджет, принимаемую
к зачету в счет финансирования учреждений
уголовно-исполнительной системы Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
______________________________________________________________
Наименование организаций, виды налоговых  |Сумма, подлежащая
платежей                 |зачету, тыс.тенге
____________________________________________|__________________
Жамбылское монтажное Управление Акционерного
общества "Электромонтаж", г. Жамбыл, всего          1200
в том числе
подоходный налог с юридических лиц                1200
Актауское специализированное монтажное
управление Акционерного общества
"Электромонтаж", г. Актау, всего                   17625
в том числе
налог на добавленную стоимость                    6280
подоходный налог с юридических лиц                6680
фонд преобразования экономики                     2055
фонд предпринимательства                            27
Итого                                     18825
_________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1996 г. N 856
П Е Р Е Ч Е Н Ь
организаций, имеющих задолженность перед
акционерным обществом "Электромонтаж", принимаемую
в счет погашения задолженности учреждений
уголовно-исполнительной системы
перед указанными организациями
тыс.тенге
_______________________________________________________________
Предприятия-поставщики |Задолжен- |Учреждения уголовно-испол-
материальных ценностей,|ность,    |нительной системы, имеющие
услуг                  |подлежащая|задолженность
|зачету    |_____________|_______________
|          | Учреждение  | Учреждение

|            | ГМ-172/1 | ДЖ-158/1
|            | мекемесi | мекемесi
___________________________________________________________________
Маңғыстау атом энергия   |
комбинаты, Ақтау қаласы  |   17625        17625
Жамбыл облыстық энергия  |
комбинаты, Жамбыл қаласы |   1200                     1200
Барлығы            |   18825        17625       1200

|          | ГМ-172/1    | ДЖ-158/1
_______________________|__________|_____________|_______________
Мангышлакский атомный
энергокомбинат, г. Актау   17625      17625
Жамбылский областной
энергокомбинат, г. Жамбыл   1200                    1200
Всего:              18825      17625         1200
________________________________________________________________