Қарағанды көмiр бассейнiндегi жабылатын шахталарда жою жұмыстарын жүргiзудi жеделдету жөнiндегi қосымша шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 8 тамыз N 984. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.07.14. N 666 қаулысымен. ~P980666
Қарағанды көмiр бассейнiндегi жабылатын шахталарда жою жұмыстарын уақтылы жүргiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. 2851 (екi мың сегiз жүз елу бiр) млн. теңге, оның iшiнде 1996 жылы 1278 (бiр мың екi жүз жетпiс сегiз) млн, теңге сомасына арналған Қарағанды көмiр бассейнiндегi жабылатын шахталарда жою жұмыстарын жүргiзудiң берiлiп отырған бағдарламасы мақұлдансын. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.12.31.
N 1715 қаулысымен. P961715_
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1996-1998 жылдары бекiтiлген бағдарламаға сәйкес жабылатын шахталарда жою жұмыстарын жүргiзу үшiн Қазақстан Республикасының Медетшi банкi арқылы "Карагандаликвидшахт" мамандандырылған кәсiпорнына қажеттi қаржы ресурстарын бөлудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi 1996 жылдың 15 қыркүйегiне дейiн Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiне қажеттi есептер мен Қарағанды көмiр бассейнiндегi жабылатын шахталар өмiрiне немесе денсаулығына зиян келтiргенi үшiн жауапкершiлiкте болатын адамдардың тiзiмiн табыс етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Халықты
әлеуметтiк қорғау министрлiгi 1996 жылдың 1 қазанына дейiн
Қарағанды көмiр бассейнiндегi жабылатын шахталар жауапкершiлiкте
болатын өмiрiне немесе денсаулығына зиян келтiргенi үшiн адамдарға
өтем төлемдерi жөнiндегi шығыстарды 1997 жылы және одан кейiнгi
жылдары қаржыландыру көздерiн дайындау жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 8 тамыздағы
N 984 қаулысына
қосымша
Қарағанды көмiр бассейнiндегi жабылатын шахталарда
жою жұмыстарын жүргiзудiң
БАҒДАРЛАМАСЫ
____________________________________________________________________
Шығындардың атауы       барлығы  Жылдар бойынша шығындарды игерудiң
көлемi
____________________________________________________________________
1995     1996     1997     1998
____________________________________________________________________
1                  2        3        4        5        6
____________________________________________________________________
Барлығы                  2851,0   120,0    1278
<*>
995
<*>
458,0
оның iшiнде:
Майқұдық шахтасы          477,0    44,3     267,9   164,8     -

О дополнительных мерах по ускорению проведения ликвидационных работ на закрываемых шахтах Карагандинского угольного бассейна
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 1996 г. N 984. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 июля 1998 г. N 666 ~P980666.
В целях своевременного проведения ликвидационных работ на закрываемых шахтах Карагандинского угольного бассейна Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить прилагаемую программу проведения ликвидационных работ на закрываемых шахтах Карагандинского угольного бассейна на сумму 2851 (две тысячи восемьсот пятьдесят один) млн. тенге, в том числе в 1996 году на сумму 1278 (одна тысяча двести семьдесят восемь) млн. тенге. <*>
Пункт 1 - с изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1715. P961715_
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить выделение в 1996-1998 годах через государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан необходимых финансовых ресурсов специализированному предприятию "Карагандаликвидшахт" для проведения ликвидационных работ на закрываемых шахтах в соответствии с утвержденной программой.
3. Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан до 15 сентября 1996 года представить в Министерство финансов и Министерство социальной защиты населения Республики Казахстан необходимые расчеты и списки лиц, перед которыми закрываемые шахты Карагандинского угольного бассейна несут ответственность за причинение вреда жизни или здоровью.
4. Министерству финансов и Министерству социальной защиты населения Республики Казахстан до 1 октября 1996 года внести предложение по определению источника финансирования на 1997 и последующие годы расходов по выплате возмещения лицам за причинение вреда жизни или здоровью, перед которыми несут ответственность закрываемые шахты Карагандинского угольного бассейна.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 8 августа 1996 г. N 984
П Р О Г Р А М М А
проведения ликвидационных работ на шахтах
Карагандинского угольного бассейна
млн.тенге
--------------------------------------------------------------------
Наименование затрат   !  Всего  ! Объемы освоения затрат по годам
!         !---------------------------------
!         !  1995 !  1996 !  1997 !  1998
--------------------------------------------------------------------
Всего
<*>
2851,0    120,0   1278     995     458,0
в том числе:
шахта
Майкудукская          477,0     44,3    267,9   164,8     -
шахта

Северная шахтасы          243,0     4,3     180,8    57,9     -
Дубовская шахтасы         357,6    39,4     226,2    92,0     -
Топар шахтасы             285,3    17,4     180,9    82,3    4,7
Степная шахтасы           194,3    12,6     132,5    49,2     -
Шерубай-Нұра шахтасы      390.6      -      116,1
<*>
177,7
<*>
96,8
Долинская шахтасы         398,0             116,3
<*>
185,2
<*>
96,5
"Карагандалигвидшахт"
МК бойынша пайдалану
шығыстары                  56,0     2,0      18,0    18,0     18,0
Октябрь революциясының
50 жылдығы атындағы
шахта (бұрынғы N 37
және N 38 шахталарының
бөлiгiнде)                449,2      -       39,3   167,9    242,0
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң  1996.13.31. N 1715
қаулысымен.

Северная              243,0      4,3    180,8    57,9     -
шахта
Дубовская             357,6     39,4    226,2    92,0     -
шахта
Топарская             285,3     17,4    180,9    82,3     4,7
шахта
Степная               194,3     12,6    132,5    49,2     -
шахта Шерубай-
Нуринская
<*>
390,6      -      116,1    177,7    96,8
шахта
Долинская
<*>
398,0             116,3    185,2    96,5
Эксплуатационные
затраты по СП
"Караганда-
ликвидшахт"            56,0      2,0     18,0    18,0    18,0
шахта им. 50-летия
Октябрьской
революции (в части
бывших шахт N 37 и
N 38)                 449,0      -       39,3   167,9   242,0
Сноска. Приложение - с изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1715. P961715_