Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 20 қыркүйек N 1151
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қылмыстық атқару жүйесi мекемелерiн 1996/97 жылдың күзгi-қысқы кезеңiндегi жұмысқа дайындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Мына ұсыныстарға келiсiм берiлсiн:
Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгiнiң "Борлы" акционерлiк қоғамының ("Карагандауглеразрезi" мемлекеттiк кәсiпорны) "Борлы" акционерлiк қоғамының орталықтандырылған несие бойынша республикалық бюджетке берешегiн өтеу есебiне 58045 (елу сегiз миллион қырық бес мың) теңгеге 35823 тонна көмiр беру туралы және аталған сомада 1996 жылғы 20 қыркүйектегi жай-күйi бойынша олардың пайдалану уақытындағы жылдық 10 процентi. <*>
Алматы қаласындағы "Рысты-АЭВРЗ" акционерлiк қоғамының, оның республикалық бюджетке қосымша құнға салынатын салық бойынша - 20 (жиырма) миллион теңге, заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы бойынша - 20 (жиырма) миллион теңге қарызын өтеу есебiне 55944 тонна көмiр беру туралы.
Аталған көмiр жеткiзiлiмдерi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнiң мұқтаждықтарына жұмсалсын.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 2-абзацы жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң
1996.11.25. N 1437 қаулысымен. P961437_
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қылмыстық- атқарушылық мекемелерi қосымшаға сәйкес кесте бойынша көмiр алғаннан кейiн "Бөрлi" акционерлiк қоғамының директивалық кредиттер бойынша, "Рысты-АЭВРЗ" акционерлiк қоғамының - қосымша құнға салынатын салық және заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы бойынша осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген сомадағы республикалық бюджетке берешектерiне бiр жолғы есеп алу жүргiзсiн;
аталған сома Қазақстан Республикасы Iшкi iстер Қолбасшысының Бас басқармасын қаржыландыру есебiне алынсын;
есепке алуды республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде аталған соманы көрсете отырып жүргiзсiн.
"Борлы" акционерлiк қоғамы жоғарыда аталған орталықтандырылған
несиенi пайдалану уақытындағы бұрын есептелген проценттерiнiң
қалған бөлiгiн төлеуден босатылсын.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ жаңа абзацпен толықтырылды - ҚРҮ-нiң
1996.11.25. N 1437 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Қазақстан
Республикасының iшкi әскерлерi әскери бөлiмшелерiнiң олардың
қылмыстық-атқару жүйелерi мекемелерiне коммуналдық қызмет көрсеткенi
және азық-түлiк бергенi үшiн кредиторлық қарыздарын өтеуiн аталған
есепке алуды жүргiзу есебiне жүргiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы "20" қыркүйектегi
N 1151 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiне көмiр жөнелтудiң
КЕСТЕСI
_____________________________________________________________________
і                  Акционерлiк  қоғамдар
і__________________________________________________________
і           "Бөрлi"          і         "Рысты-АЭРВЗ"
і__________________________________________________________
Айы   і   Көмiр  іЖөнелтiлген      і Көмiр  іЖөнелтiлген көмiрдiң
і  мөлшерi,ікөмiрдiң бағасы  імөлшерi,ібағасы (ҚҚС,темiржол
і  тонна   і(ҚҚС қоса есепте.і тонна  іақысын, басқа қыз.
і          ігенде), мың      і        іметтердi қоса есеп.
і          і  теңгемен       і        ітегенде),
і          і                 і        і мың теңгемен
_____________________________________________________________________

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 1996 г. N 1151
В целях подготовки учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан к работе в осенне-зимний период 1996/97 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложениями:
акционерного общества "Борлы" (государственное предприятие "Карагандауглеразрезы") Министерства энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан о поставке 35823 тонн угля на сумму 58045 (пятьдесят восемь миллионов сорок пять тысяч) тысяч тенге в счет погашения задолженности акционерного общества "Борлы" в республиканский бюджет по централизованным кредитам и 10 процентов годовых за все время пользования ими по состоянию на 20 сентября 1996 года в указанной сумме; <*>
акционерного общества "Рысты-АЭВРЗ" г. Алматы о поставке 55944 тонн угля в счет погашения его задолженности в республиканский бюджет по налогу на добавленную стоимость на 20 (двадцать) миллионов тенге, по подоходному налогу с юридических лиц на 20 (двадцать) миллионов тенге.
Указанные поставки угля произвести для нужд учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Сноска. Абзац второй пункта 1 - в новой редакции в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1996 года N 1437.
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
после получения угля учреждениями уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан по графику согласно приложению произвести разовый зачет задолженности акционерного общества "Борлы" в республиканский бюджет по директивным кредитам, акционерного общества "Рысты-АЭВРЗ" - по налогу на добавленную стоимость и подоходному налогу с юридических лиц в указанных в пункте 1 настоящего постановления суммах;
зачесть указанную сумму в счет финансирования Главного управления Командующего Внутренними войсками Республики Казахстан;
зачет произвести с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета;
освободить акционерное общество "Борлы" от уплаты оставшейся части начисленных ранее процентов за все время пользования вышеназванными централизованными кредитами. <*>
Сноска. Пункт 2 - с дополнениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1996 года N 1437.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан произвести погашение кредиторской задолженности войсковых частей Внутренних войск Республики Казахстан за предоставленные им учреждениями уголовно-исполнительной системы коммунальные услуги и продукты питания в счет проведения указанного зачета.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 1996 г. N 1151 <*>
График
поставки угля учреждениям уголовно-исполнительной
системы Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Сноска. Приложение к постановлению Правительства Республики
Казахстан от 20 сентября 1996 г. N 1151 - в новой редакции в
соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от
25 ноября 1996 года N 1437.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Месяц  і                  Акционерные общества
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і         "Борлы"            і       "Рысты-АЭРВЗ"
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іКоличествоіСтоимость        іКоличествоіСтоимость
іугля, т.  іпоставляемого    іугля, т.  іпоставляемого
і          іугля (с учетом   і          іугля (с учетом
і          іНДС), тыс. тенге і          іНДС,
і          і                 і          іжелезнодорожного
і          і                 і          ітарифа, прочих
і          і                 і          іуслуг), тыс.
і          і                 і          ітенге
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

қыркүйек    15240       24690           30000      21450
қазан       15000       24310           20000      14300
қараша        -           -              5944       4250
Барлығы:  30240        49000           55944      40000

Сентябрь   15240       24690            30000       21450
Октябрь    15000       24310            20000       14300
Ноябрь      5583        9045             5944        4250
Всего      35823       58045            55944       40000
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД