Қазақстан Республикасының аумағында мемлекеттiк лотереяларды өткiзу мен ұйымдастырудың тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 1 қараша N 1344. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.01.27. N 103 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының аумағында мемлекеттiк лотереяларды ұйымдастыру мен өткiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне республикада
компьютерлiк лотереяларды қоса, мемлекеттiк лотереяларды ұйымдастыру
мен өткiзу жүктелсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
екi апта мерзiмде Қазақстан Республикасының аумағында оларды
ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы ереженi әзiрлеп, бекiтсiн;
бiр ай мерзiмде республикада мемлекеттiк компьютерлiк
лотереяларды өткiзу жөнiндегi инвестор-ұйымдастырушыны айқындауға
арналған тендер өткiзсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О порядке проведения и организации государственных лотерей на территории Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 г. N 1344. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 января 1997 г. N 103 ~P970103.
В целях организации и проведения государственных лотерей на территории Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Возложить на Министерство финансов Республики Казахстан
организацию и проведение в республике государственных лотерей,
включая компьютерные лотереи.
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
в двухнедельный срок разработать и утвердить положение о порядке
их организации и проведения на территории Республики Казахстан;
в месячный срок провести тендер на определение
инвестора-организатора по проведению в республике государственной
компьютерной лотереи.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан