1996 жылғы 12 қарашада Нью-Делиде (Үндiстан) болған авиаапатына байланысты "McGuire, Woods, Battle & Boothe, L.L.P "халықаралық заң фирмасын Қазақстан Республикасының мүддесiн қорғауға тарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 қарашада N 1402
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң 1996 жылғы 12 қарашада Нью-Делиде (Үндiстан) болған авиаапатына байланысты жалпы тергеу, сот iсiн, үкiметтiк органдармен, сақтандыру агенттiктерiмен және басқа тиiстi тараптармен келiссөздер жүргiзу, сот құжаттары мен жарысым қағаздарын әзiрлеу мен ұсыну, барлық соттарда, комиссияларда, агенттiктерде немесе басқа да уәкiлеттi органдарда адвокат ретiнде сөйлеу және iске қатысты құқық мәселелерi мен процедураларды зерттеудi қоса Қазақстан Республикасының мүддесiн бiлдiру және қорғау үшiн "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р" халықаралық заң фирмасын таңдау туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р" халықаралық заң фирмасы ұсынған Хаттаманың мәтiнi мақұлдансын.
3. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi К.А. Колпаковқа "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р" халықаралық заң фирмасымен жасалған Хаттамаға Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан қол қою өкiлеттiгi берiлсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р" халықаралық заң фирмасына осы мәселеге байланысты туындаған қажеттi құжаттама мен рұқсат берудi қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р" халықаралық заң фирмасына 1996 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кезек күттiрмейтiн мұқтаждарына арнап көзделген қаражат есебiнен 100 000 (жүз мың) АҚШ доллары мөлшерiнде аванстық төлем жасасын.
6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р" халықаралық заң фирмасы ұсынған шотқа ай сайын төлем жасауды Хаттамада айқындалған тәртiп пен шекте жүргiзуге рұқсат етiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О привлечении международной юридической фирмы "McGuire, Woods, Battle and Boothe, L.L.P" к защите интересов Республики Казахстан в связи с авиакатастрофой, происшедшей 12 ноября 1996 года в Нью-Дели (Индия)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1996 г. N 1402
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить предложение Министерства юстиции Республики Казахстан о выборе международной юридической фирмы "МсGuirе, Wооds, Battle and Вооthе, L.L.Р" для представления и защиты интересов Республики Казахстан в связи с авиакатастрофой, происшедшей 12 ноября 1996 года в Нью-Дели (Индия), включая общее расследование, ведение судебных дел, переговоры с правительственными органами, страховыми агентствами и другими соответствующими сторонами, подготовку и подачу судебных документов и состязательных бумаг, выступление во всех судах, комиссиях, агентствах или других уполномоченных органах в качестве адвоката и исследование относящихся к делу вопросов права и процедур.
2. Одобрить предложенный международной юридической фирмой "МсGuirе, Wооds, Battle and Вооthе, L.L.Р" текст Протокола.
3. Министру юстиции Республики Казахстан Колпакову К.А. предоставить полномочия подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол с международной юридической фирмой "МсGuirе, Wооds, Battle and Вооthе, L.L.Р".
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить предоставление международной юридической фирме "МсGuirе, Wооds, Battle and Вооthе, L.L.Р" необходимой документации и разрешение возникающих в связи с этим вопросов.
5. Министерству финансов Республики Казахстан произвести авансовый платеж в размере 100 000 (сто тысяч) долларов США международной юридической фирме "МсGuirе, Wооds, Battle and Вооthе, L.L.Р" за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год на неотложные нужды Правительства Республики Казахстан.
6. Разрешить Министерству финансов Республики Казахстан осуществлять оплату счетов, ежемесячно предоставляемых международной юридической фирмой "МсGuirе, Wооds, Battle and Вооthе, L.L.Р", в порядке и пределах, определенных Протоколом.
Премьер-Министр
Республики Казахстан