Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 желтоқсандағы N 1552
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1.
<*>
2.
<*>
Ескерту. Қаулының 1,2-тармақтары күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2001
жылғы 28 қазандағы N 1369 қаулысымен.
P011369_
3. "Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық
комиссиясының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1790
P951790_
қаулысының;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1790 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 тамыздағы N 994
P960994_
қаулысының күшi жойылған
деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1552 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар
жөнiндегi ұлттық комиссиясының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Төраға
Комиссия мүшелерi
Атқарушы аппарат
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсiби қызметтi реттеу басқармасы
Бағалы қағаздарды айналысқа шығару басқармасы
Бағалы қағаздар нарығын заңдық қамтамасыз ету басқармасы
Талдау басқармасы
Әкiмшiлiк жұмыстар басқармасы

О структуре Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1552
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункты 1 и 2 утратили силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2001 г. N 1369 P011369_ )
3. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1790 "О структуре Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам";
постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1996 г. N 994 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1790".
Премьер-Министр
Республики Казахстан