Ақмола, Ақтөбе, Алматы қалаларына аэродромдық радиолокаторлар беру жөнiндегi инвестициялық жобаны жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1666
Француз Республикасы ұсынған несиенi тиiмдi пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Француз Республикасының несиесiн 1996 жылдың 16 наурызында "Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны мен "Томсон-ЦСК" (Франция) арасында жасалған 607/РВР контрактiсiне сәйкес Ақмола, Ақтөбе, Алматы қалаларына аэродромдық радиолокаторлар беру жөнiндегi инвестициялық жобаны жүзеге асыру үшiн пайдалану туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Аталған жоба бойынша аванстық төлемдi төлеудi, негiзгi қарызды, проценттердi, несие бойынша барлық iлеспе төлемдердi өтеудi және банк шығындарын төлеудi өзiне қабылдайтын "Қазаэронавигация" республикалық кәсiпорны түпкiлiктi заем алушы болып айқындалсын.
3. "Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiне төлемдiк мiндеттемелердi атқаруды қажеттi қамтамасыз етудi ұсынсын.
4. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi:
Сосьете-Женераль француз банкiмен дербес несиелiк келiсiм жасассын;
"Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнымен iшкi несиелiк келiсiм жасассын.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының кепiлдiгiн берсiн;
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiмен
Қазақстан Республикасының кепiлдiктерiн қамтамасыз ету туралы
келiсiм және несиеге қызмет көрсету туралы келiсiм жасассын.
6. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп аталған жобаның жүзеге
асырылуын және несие бойынша төлемдердiң уақытылы жүзеге асырылуын
бақылауды қамтамасыз ететiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О реализации инвестиционного проекта по поставке аэродромных радиолокаторов в города Акмолу, Актюбинск, Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1666
В целях эффективного использования кредита, предоставляемого Французской Республикой, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить предложение Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан об использовании кредита Французской Республики для реализации инвестиционного проекта по поставке аэродромных радиолокаторов в города Акмолу, Актюбинск, Алматы согласно контракту 607/РВР от 16 марта 1996 года, заключенному между Республиканским государственным предприятием "Казаэронавигация" и фирмой "Томсон-ЦСФ" (Франция).
2. Определить конечным заемщиком по данному проекту Республиканское предприятие "Казаэронавигация", которое принимает на себя выплату авансового платежа, погашение основного долга, процентов, всех сопутствующих платежей по кредиту и оплату банковских расходов.
3. Республиканскому государственному предприятию "Казаэронавигация" представить в государственный Экспортно-импортный банк Республики Казахстан необходимое обеспечение исполнения платежных обязательств.
4. Государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан:
заключить индивидуальное кредитное соглашение с французским банком Сосьете-Женераль;
заключить внутреннее кредитное соглашение с Республиканским государственным предприятием "Каэаэронавигация".
5. Министерству финансов Республики Казахстан:
выдать гарантию Республики Казахстан в установленном порядке;
заключить с государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан соглашение об обеспечении гарантии Республики Казахстан и агентское соглашение об обслуживании кредита.
6. Министерству транспорта и коммуникаций совместно с Министерством финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за реализацией данного проекта и своевременным осуществлением платежей по кредиту.
Премьер-Министр
Республики Казахстан