Қазақстан Республикасының темiр жолдары бойынша бюджетке және бюджеттен тыс қорларға берешегiн өтеу тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 30 желтоқсан N 1684
Қазақстан темiр жолдарын қайта ұйымдастыру рәсiмдерiнiң және олардың төлем қабiлетiн қалпына келтiру бойынша шаралардың жүргiзiлуiне байланысты және жүк жөнелтушiлердiң дебиторлық берешегiне және химия, металлургия және көмiр өнеркәсiбiнiң бiрқатар кәсiпорындарының қарыздарын тоқтатуға байланысты туған темiр жолдардың ауыр қаржы жағдайын ескере отырып Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Салық комитетi, Еңбек министрлiгi, Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi, Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп 1996 жылдың 25 қарашасындағы жағдай бойынша бюджетке және бюджеттен тыс қорларға төленетiн төлемдер бойынша берешегiн өтеу мерзiмiн Алматы, Тың және Батыс Қазақстан темiр жолдарына 1 жыл мерзiмге ұзартсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi тиiстi министрлiктермен бiрлесiп Алматы, Тың және Батыс Қазақстан темiр жолдарының бюджетке және бюджеттен тыс қорларға төленетiн төлемдер бойынша берешегiн өтеудiң келiсiлген кестесiн қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О порядке погашения задолженности в бюджет и внебюджетные фонды по железным дорогам Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1996 г. N 1684
В связи с проведением реорганизационных процедур и мер по восстановлению платежеспособности железных дорог Казахстана и учитывая тяжелое финансовое положение дорог, сложившееся из-за дебиторской задолженности грузоотправителей и замораживания долгов ряда предприятий химической, металлургической и угольной промышленности, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Государственному налоговому комитету, Министерству труда, Министерству социальной защиты населения, Министерству транспорта и коммуникаций совместно с Министерством финансов Республики Казахстан продлить сроки погашения задолженности по платежам в бюджет и внебюджетные фонды, сложившейся по состоянию на 25 ноября 1996 года, сроком до 1 года Алматинской, Целинной и Западно-Казахстанской железным дорогам.
2. Государственному налоговому комитету Республики Казахстан совместно с соответствующими министерствами принять согласованный график погашения задолженности по платежам в бюджет и государственные внебюджетные фонды Алматинской, Целинной и Западно-Казахстанской железных дорог.
Премьер-Министр
Республики Казахстан