Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1770
Экономиканың мемлекеттiк секторының мемлекеттiк Медетшi банкке қаржылық сауықтыру жөнiндегi шараларды жүзеге асыруы үшiн берiлген кәсiпорындарының борыштарын қайта құрылымдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне қаржылық сауықтыру жөнiндегi шараларды жүзеге асыруы үшiн берiлген мынадай мемлекеттiк сектор кәсiпорындарының бюджет алдындағы қарыздарды қайтару бойынша:
"Қостанай дизель зауыты" акционерлiк қоғамының 2058 мың (екi миллион елу сегiз мың) сомасындағы, оның iшiнде проценттерi 58 (елу сегiз мың) теңге;
"Карагандарезинотехника" акционерлiк қоғамының 3080 мың (үш миллион сексен мың) теңге сомасындағы, оның iшiнде проценттерi 80 (сексен мың) теңге;
"Карагандашахтуголь" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының 149414 мың (бiр жүз қырық тоғыз миллион төрт жүз он төрт мың) теңге сомасындағы, оның iшiнде проценттерi 10514 мың (он миллион бес жүз он төрт мың) теңге сомасындағы берешегiне есептеу жүргiзсiн.
Аталған сомалар 1996 жылға арналған республикалық бюджетте
ұйымдарды санациялауды жүргiзу үшiн Қазақстан Республикасының
мемлекеттiк Медетшi банкi бойынша көзделген қаражатты қаржыландыру
есебiне есептелсiн.
2. Берешектi есептеу аталған сомаларды 1996 жылға арналған
республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете отырып
жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О проведении зачета по бюджетным ссудам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1770
В целях реструктуризации долгов неплатежеспособных предприятий государственного сектора экономики, переданных в государственный Реабилитационный банк для осуществления мер по финансовому оздоровлению, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести зачет задолженности перед республиканским бюджетом по возврату бюджетных ссуд следующими предприятиями государственного сектора, переданными в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан для осуществления мер по финансовому оздоровлению:
акционерным обществом "Кустанайский дизельный завод" в сумме 2058 тыс. (два миллиона пятьдесят восемь тысяч) тенге, в том числе проценты 58 тыс. (пятьдесят восемь тысяч) тенге;
акционерным обществом "Карагандарезинотехника" в сумме 3080 тыс. (три миллиона восемьдесят тысяч) тенге, в том числе проценты 80 тыс. (восемьдесят тысяч) тенге;
акционерным обществом закрытого типа "Карагандашахтуголь" в сумме 149414 тыс. (сто сорок девять миллионов четыреста четырнадцать тысяч) тенге, в том числе проценты в сумме 10514 тыс. (десять миллионов пятьсот четырнадцать тысяч) тенге.
Зачесть указанные суммы в счет финансирования ассигнований,
предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год по
государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан
для проведения санации организаций.
2. Зачет задолженности произвести с отражением указанных
сумм в доходной и расходной частях республиканского бюджета на
1996 год.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан