Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1170 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 25 сәуiр N 660. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 316 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.04.2023 № 316 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының әуежайларында халықаралық авиатасымалдарын уақытша схема бойынша ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1170 P951170_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 29, 352-құжат) қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
2-тармақшадағы "Жамбыл" деген сөзден соң "Павлодар" деген сөзбен толықтырылсын;
4-тармақшадағы "Жамбыл" деген сөзден соң "Павлодар" деген сөзбен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 1995 г. N 1170
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 1997 г. N 660. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2023 года № 316.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2023 № 316.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 1995 г. N 1170 P951170_ "Об организации международных авиаперевозок в аэропортах Республики Казахстан по временной схеме" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 29, ст. 352) следующие дополнения:
в пункте 2 после слова "Жамбыла" дополнить словом "Павлодара";
в пункте 4 после слова "Жамбылской" дополнить словом "Павлодарской".
Премьер-Министр
Республики Казахстан