Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 16 шiлдедегi N 1117
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi
Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы
N 1533
P961533_
қаулысына:
көрсетiлген қаулының қосымшасына:
"Сыртқы экономикалық саясат және төлем балансын нығайту" деген
1.4 бөлiмшесiндегi, реттiк нөмiрi 21, мына жол алынып тасталсын:
"21. Кеден одағы туралы   Үкiмет   наурыз   Кеденком,
Келiсiмге сәйкес     қаулысы  1997 ж.  Қаржыминi,
Қазақстан Республи.                    Экономминi,
касының Оңтүстiк                       Шекара күзетi
Қазақстан, Қызылорда                   жөнiндегi
және Маңғыстау облыс.                  комитет"
тары бойынша кедендiк
күзет шекара жүйесiн
әзiрлесiн
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң
жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14
P970014_
қаулысымен бекiтiлген, Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы Заң жобасы жұмыстарының жоспарына:
реттiк нөмiрi 45а жол алынып тасталсын:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 59б жолмен толықтырылсын:
"59б. Кеден органдары     Мемкеденкомы       шiлде, тамыз,
туралы"             Әдiлетминi         қыркүйек
Үкiмет шешiм.
дерiн әзiрлеудi
үйлестiру бөлiмi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1997 г. N 1117
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения и дополнения:
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 13
декабря 1996 г. N 1533
P961533_
"О развернутом Плане мероприятий
Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997
год":
в приложении к указанному постановлению:
в подразделе 1.4 "Внешнеэкономическая политика и укрепление
платежного баланса" строки, порядковый номер 21:
"21 В соответствии с Соглашением постановление март    Таможком,
о Таможенном союзе раэрабо-  Правительства 1997 г. Минфин,
тать систему охраны                                Минэкономики,
таможенной границы                                 Комитет по
Республики Казахстан по                            охране границ
территории Южно-
Казахстанской,
Кзыл-Ординской и
Мангистауской областей                                "
исключить.
2. В План законопроектных работ Правительства Республики
Казахстан на 1997 год, утвержденный постановлением Правительства
Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14
P970014_
"О Плане
законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997
год":
строки, порядковый номер 45а, исключить;
дополнить строками, порядковый номер 59б, следующего содержания:
"59б. О таможенных  Гостаможком       июль  август  сентябрь
органах       Минюст
Отдел координации
подготовки
правительственных
решений                     "
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан