Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 13 тамыздағы N 1267
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi
Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы
N 1533
P961533_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулыға қосымшада:
"Жер реформасы" деген 11.5 тараушадағы реттiк нөмiрлерi 48 және
49:
"48 Жер реформасын    Үкiмет     1997 жылғы  Мемжерком,
одан әрi дамыту   қаулысы    маусым      Ауылшарминi,
жөнiнде ұсыныс                           Экономминi,
енгiзу                                   Қаржыминi
49 Аталған опера. Үкiмет    1997 жылғы   Мемжерком,
цияларды сақтан.  қаулысы   сәуiр        Ауылшарминi,
дыру жүйесiн                             Қаржыминi,
ескере отырып,                           Экономминi,
кепiлдiкке жердi                         Қазагропромбанк,
және жер пайдалану                       Тұрғынүйқұрылыс-
құқығын (ауыл шаруаш.                    банкi (келiсiм
шылығы мақсатындағы                      бойынша),
жердi) ипотекалық                        Мемсақтандыру.
несиемен кепiлдiк                        қадағалау"
жүйесiн құру
деген жолдар алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1997 г. N 1267
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13
декабря 1996 г. N 1533
P961533_
"О развернутом Плане мероприятий
Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год"
следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в подразделе II.5 "Земельная реформа" строки, порядковые номера
48 и 49:
"48. Внести предложения по   постановление  июнь    Госкомзем,
дальнейшему развитию    Правительства  1997 г. Минсельхоз,
земельной реформы                              Минэкономики,
Минфин
49. Сформировать систему    постановление  апрель  Госкомзем,
гарантий под ипотечные  Правительства  1997 г. Минсельхоз,
кредиты под залог                              Минфин,
земли и права                                  Минэкономики,
землепользования (земли                        Казагропромбанк,
сельскохозяйственного                          Жилстройбанк (по
назначения), имея в                            согласованию),
виду систему страхования                       Госстрахнадзор"
указанных операций
исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан