Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 20 тамыздағы N 1270. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулыға қосымшада:
"Құқық тәртiбiн нығайту, экономикалық қылмыстармен және ұйымдасқан жемқорлықпен күрес" деген ҮI тараудағы реттiк нөмiрi 110 жол мынадай редакцияда жазылсын:
"110 Бас прокуратура      Үкiмет  1997 жылғы       Бас Прокуратура
жанындағы құқықтық   қаулы.   желтоқсан       (келiсiм бойын.
статистика және      сымен                    ша), МТК (келi.
ақпарат орталығының                           сiм бойынша),
базасында қылмыстар-                          ҰҚК (келiсiм
дың, оларды жасаушы                           бойынша),
адамдардың, iздеу                             Iшкiiсминi,
салынған қылмыскерлер                         Қаржыминi,
мен ұрланған құндылық-                        Мемкеденком,
тардың бiрыңғай есебiнiң                      Әдiлетминi".
автоматтандырылған
жүйесiн құру
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1997 г. N 1270. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533  P961533_   "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 г." следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе VI "Укрепление правопорядка, борьба с экономическими преступлениями и коррупцией" строки, порядковый номер 110, изложить в следующей редакции:
"110 Создать на базе Центра  постановлением  декабрь  Генеральная
правовой статистики и       Правительства   1997     Прокуратура
информации при Генеральной                           (по
Прокуратуре                                          согласованию),
автоматизированную                                   ГСК (по
систему единого учета                                согласованию),
преступлений, лиц их                                 КНБ (по
совершивших, разыскиваемых                           согласованию),
преступников и похищенных                            МВД, Минфин,
ценностей.                                           Гостаможком,
Минюст".
Премьер-Министр
Республики Казахстан