Капиталдың халықаралық рыноктарында орналастырылатын мемлекеттiк борыштық бағалы қағаздар шығару және алдағы шығарылымның жетекшi менеджерi, несиелiк-рейтингтiк және заң кеңесшiлерiн тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 27 тамыздағы N 1291
"1997 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 31 желтоқсандағы Заңына сәйкес және капиталдың халықаралық рыноктарында орналастырылатын мемлекеттiк борыштық бағалы қағаздарды шығаруды табысты жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiленген тәртiппен 250-350 (екi жүз елу-үш жүз елу) млн. АҚШ доллары жалпы сомасындағы капиталдың халықаралық рыноктарында орналастырылатын мемлекеттiк борыштық бағалы қағаздардың эмиссиясын, сондай-ақ оларды республикалық бюджетке орналастырудан қаражат түсуiн жүзеге асыруды қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 7 шiлдедегi N 217 өкiмiне сәйкес құрылған жұмыс комиссиясының капиталдың халықаралық рыноктарына орналастырылатын мемлекеттiк борыштық бағалы қағаздардың эмиссиясын жүзеге асыру кезiнде жетекшi менеджер және несиелiк-рейтингтiк кеңесшi етiп "JP Morgan" компаниясын сайлау туралы, сондай-ақ "White & Case" компаниясын алдағы эмиссияның заң кеңесшiсi етiп сайлау туралы шешiмi мақұлдансын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджетте сыртқы займдарды орналастыру үшiн комиссиялық төлеуге арналып көзделген қаражаттың есебiнен алдағы эмиссияға қызмет көрсеткенi үшiн "White & Case" және "JP Morgan" компанияларына комиссиялық төлемдер төлеуге арналған шығындарды көздесiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң атынан капиталдың халықаралық рыноктарында орналастырылатын мемлекеттiк борыштық бағалы қағаздардың эмиссиясына қатысты келiссөздер жүргiзсiн және құжаттарға қол қойсын, бұл ретте шығарымның мерзiмдерiн оларға қызмет көрсетудiң және өтеудiң тәртiбiн айқындасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выпуске государственных долговых ценных бумаг, размещаемых на международных рынках капитала, и выборе ведущего менеджера, кредитно-рейтингового и юридического советников предстоящего выпуска
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1997 г. N 1291
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. Z960059_ "О республиканском бюджете на 1997 год" и в целях успешного осуществления выпуска государственных долговых ценных бумаг, размещаемых на международных рынках капитала, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить осуществление эмиссии государственных долговых ценных бумаг, размещаемых на международных рынках капитала, на общую сумму 250 - 350 (двести пятьдесят - триста пятьдесят) млн. долларов США, а также поступление средств от их размещения в республиканский бюджет.
2. Одобрить решение рабочей комиссии, созданной согласно распоряжению Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 июля 1997 г. N 217, о выборе ведущим менеджером и кредитно-рейтинговым советником при осуществлении эмиссии государственных долговых ценных бумаг, размещаемых на международных рынках капитала, компании "JP Моrgаn", а также о выборе компании "White end Case" юридическим советником предстоящей эмиссии.
3. Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть расходы на выплату комиссионных компании "White end Case" и компании "JP Morgan" за обслуживание предстоящей эмиссии за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на выплаты комиссионных за размещение внешних займов.
4. Министерству финансов Республики Казахстан провести переговоры и подписать документы относительно эмиссии государственных долговых ценных бумаг, размещаемых на международных рынках капитала, от имени Правительства Республики Казахстан, при этом определить сроки выпуска, порядок их обслуживания и погашения.
Премьер-Министр
Республики Казахстан