Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998-2000 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi шаралар жоспарының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 18 маусым N 558. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.06. N 1108 қаулысымен. ~P991108
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Кәсiпорындарды қаржы-экономикалық сауықтыру, дәрменсiз кәсiпорындардың банкроттығын, оларды таратудың алдын алу жөнiндегi қызметтi жандандыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 сәуiрдегi N 394 P980394_ қаулысының 7-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998-2000 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 ақпандағы N 119 P980119_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998-2000 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi шаралар жоспарының реттiк нөмiрi 3.1.2.13-жолы қайта күшiне енгiзiлсiн.
2. "Жекелеген жекешелендiрiлген кәсiпорындардың берешектерiн реттеу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 сәуiрдегi N 393 P980393_ қаулысының 4-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О некоторых вопросах Плана мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 1998-2000 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1998 г. N 558 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 августа 1999 г. N 1108 ~P991108
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1998 г. N 394 P980394_ "О дополнительных мерах по активизации деятельности по финансово-экономическому оздоровлению предприятий, предупреждению банкротства, ликвидации несостоятельных предприятий".
Возобновить действие строки, порядковый номер 3.1.2.13, Плана мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 1998-2000 годы, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1998 г. N 119 P980119_ "О Плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 1998-2000 годы".
2. Признать утратившим силу пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1998 г. N 393 P980393_ "О мерах по урегулированию задолженностей отдельных приватизированных предприятий".
Премьер-Министр
Республики Казахстан