Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 26 тамыздағы N 807
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 26 тамыздағы
N 807 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Казфосфор" фосфор өнеркәсiбiнiң ассоциациясы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 9 қыркүйектегi N 518 қаулысы.
2. "1991-1995 жылдардағы кезеңде республиканың фосфор өнеркәсiбiнiң тұрақты жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 9 қыркүйектегi N 519 қаулысы.
3. "Фосфор өнеркәсiбi кәсiпорындарының жұмысын тұрақтандыру жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 5 қаңтардағы N 10 P930010_ қаулысы.
4. "Қаратау" акционерлiк холдинг компаниясы кәсiпорындарының баспа-бас операцияларды жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 22 маусымдағы N 523 P930523_ қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасының фосфор өнеркәсiбi орындарының жұмысын тұрақтандыру, өндiрiстi көп салалы етiп өркендету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 4 шiлдедегi N 749 P940749_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 28, 309-құжат).
6. "Қазақстан Республикасының фосфор өнеркәсiбiн сауықтыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 тамыздағы N 1186 P951186_ қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1998 г. N 807
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 1998 года N 807
Перечень утративших силу
некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 9 сентября 1991 года N 518 P910518_ "Об ассоциации фосфорной промышленности "Казфосфор".
2. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 9 сентября 1991 года N 519 P910519_ "О неотложных мерах по обеспечению стабильной работы фосфорной промышленности Республики на период 1991-1995 годов".
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 января 1993 года N 10 P930010_ "О неотложных мерах по стабилизации деятельности предприятий фосфорной промышленности Республики Казахстан".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1993 года N 523 P930523_ "Об осуществлении бартерных операций предприятиями акционерной холдинговой компании "Каратау".
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 июля 1994 года N 749 P940749_ "О мерах стабилизации работы, диверсификации производств предприятий фосфорной промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 28, ст. 309).
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 августа 1995 года N 1186 P951186_ "О мерах санации фосфорной промышленности Республики Казахстан".