Қазақстанның GDDS - Деректер таратудың бас стандарттары жүйесiне қатысуына әзiрлiк туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 11 қыркүйектегi N 871
Қазақстанның GDDS - Деректер таратудың бас стандарттары жүйесiне қатысуы туралы Халықаралық Валюта Қорының ұсынысына сәйкес, сондай-ақ мемлекеттiк және ведомстволық статистиканы дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Халықаралық Валюта Қорының қызметкерлерiмен жұмыс iстеу және Қазақстанның GDDS жүйесiне қатысуына әзiрлiкке байланысты барлық жұмыстарды жалпы үйлестiру үшiн Қазақстан Республикасының Ұлттық статистика агенттiгi ел үйлестiрушiсi болып айқындалсын.
2. Статистиканы жетiлдiру жөнiндегi бағдарламаларды немесе шараларды әзiрлеу кезiнде, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi мен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң мемлекеттiк статистика мен ведомстволық статистика жүйесiнде экономикалық және қаржылық деректер өндiрiсi және оларды тарату үшiн GDDS-деректердi таратудың бас стандарттары басшылыққа алынсын.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық статистика агенттiгi, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi (келiсiм бойынша) мен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1999 жылғы 1 сәуiрге дейiнгi мерзiмде GDDS-ге мүшелiкке кiрудiң рәсiмiмен көзделген құжаттарды дайындасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О подготовке к участию Казахстана в системе GDDS - генеральных стандартов распространения данных
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 1998 г. N 871
В соответствии с предложением Международного Валютного Фонда об участии Казахстана в системе GDDS - генеральных стандартов распространения данных, а также в целях развития государственной и ведомственной статистики Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить страновым координатором для работы с персоналом Международного Валютного Фонда и общей координации всех работ, связанных с подготовкой к участию Казахстана в системе GDDS, Национальное статистическое агентство Республики Казахстан.
2. При подготовке программ или мероприятий по совершенствованию статистики, а также для производства и распространения экономических и финансовых данных в системе государственной статистики и ведомственной статистики Национального Банка и Министерства финансов Республики Казахстан руководствоваться GDDS - генеральными стандартами распространения данных.
3. Национальному статистическому агентству, Национальному Банку (по согласованию) и Министерству финансов Республики Казахстан в срок до 1 апреля 1999 года подготовить документы, предусмотренные процедурой вступления в члены GDDS.
Премьер-Министр
Республики Казахстан