Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгiнiң Астана қаласындағы Өкiлдiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 15 қыркүйек N 883. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.05.21. N 608 қаулысымен. ~P990608
Астана қаласындағы жоғары және орталық мемлекеттiк басқару органдарымен өзара iс-қимылда бiлiм, мәдениет, денсаулық, туризм және спорт салаларын тиiмдi басқаруды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгiнiң Астана қаласында заңды тұлға құқығынсыз Өкiлдiк ашу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгi қызметкерлерiнiң саны мен еңбекақы қорының бекiтiлген шегiнде:
1) Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгiнiң Астана қаласындағы Өкiлдiгiнiң қызметкерлерiнiң жалпы санын белгiлесiн;
2) Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгiнiң Астана қаласындағы Өкiлдiгi туралы ереженi бекiтсiн.
3. Алматыдан Астанаға ауысу тәртiбiмен көшкен Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгi Өкiлдiгiнiң қызметкерлерiне, Астана қаласына көшiрiлген орталық атқарушы органдардың қызметкерлерiне қолданылып жүрген заңдармен
көздеген, әлеуметтiк кепiлдiктер мен өтем төлемдерi қолданылады деп
белгiленсiн.
Көрсетiлген төлемдер Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет
және денсаулық сақтау министрлiгiнiң 1998 жылғы басқару аппаратын
ұстау шығыстары шегiнде, ағымдағы ұстау шығындарын қысқарту есебiнен
жүргiзiлсiн.
4.
ЕСКЕРТУ. Қаулы күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1999.03.12.N 233 қаулысымен.
P990233_
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы Представительства Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан в городе Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 1998 г. N 883. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 мая 1999 г. N 608 ~P990608
В целях обеспечения оптимального управления отраслью образования, культуры, здравоохранения, туризма и спорта во взаимодействии с высшими и центральными органами государственного управления в городе Астане Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан об открытии Представительства в городе Астане без права юридического лица.
2. Министерству образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан в пределах утвержденной численности и фонда оплаты труда:
1) определить общую численность работников Представительства Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан в городе Астане;
2) утвердить положение о Представительстве Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан в городе Астане.
3. Установить, что социальные гарантии и компенсационные выплаты, предусмотренные действующим законодательством для работников центральных исполнительных органов, передислоцированных в город Астану, распространяются на работников Представительства Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан, переехавших в порядке перевода из Алматы в Астану.
Указанные выплаты осуществить в пределах расходов на 1998 год на содержание аппарата управления Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан за счет сокращения расходов на текущее содержание.
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 12 марта 1999 г. N 233 P990233_ )
Премьер-Министр
Республики Казахстан