Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 14 желтоқсан N 1284
"Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және біліктілігін жетілдіру жөнінде одан әрі жүргізілетін шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 18 қыркүйектегі N 4075 U984075_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылғы 14 желтоқсандағы
N 1284 қаулысына
қосымша
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру институтына тыңдаушылар қабылдау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 қыркүйектегі N 1371 P971371_ қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 қыркүйектегі
N 1371 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 29 сәуірдегі N 392а
P98392a_
қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік
қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру институтына 1998
жылға тыңдаушылар қабылдау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998
жылғы 17 тамыздағы N 777
P980777_
қаулысы. (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 28, 242-құжат).
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1998 года № 1284
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1998 года № 4075 U984075_ "О дальнейших мерах по совершенствованию подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 декабря 1998 года № 1284
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 1997 года № 1371 P971371_ "О наборе слушателей в Институт переподготовки и повышения квалификации государственных служащих при Правительстве Республики Казахстан".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1998 года № 392а P98392a_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 1997 года № 1371".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1998
года № 777
P980777_
"О наборе слушателей в Институт переподготовки и
повышения квалификации государственных служащих при Правительстве
Республики Казахстан на 1998 год" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 28,
ст. 242).
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)