"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 4176 Жарлығын орындау жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 30 желтоқсан N 1368
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 4176 U984176_ Жарлығын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі, Білім, мәдениет және денсаулық сақтау министрлігі, Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі, Энергетика, индустрия және сауда министрлігі, Қаржы министрлігі, Әділет министрлігі Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссиямен бірлесіп (келісім бойынша) 1999 жылдың 20 қаңтарына дейін
мерзімде облыстар, Астана және Алматы қалалары әкімдерінің жанындағы
отбасы және әйелдер істері жөніндегі комиссия туралы үлгі ережені
әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Кобдалиева Н.М.

О мерах по выполнению Указа Президента Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года № 4176 "О Национальной комиссии по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1998 года № 1368
В целях выполнения Указа Президента Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года № 4176 U984176_ "О Национальной комиссии по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству информации и общественного согласия, Министерству образования, культуры и здравоохранения, Министерству труда и социальной защиты населения, Министерству энергетики, индустрии и торговли, Министерству финансов, Министерству юстиции Республики Казахстан совместно с Национальной комиссией по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан (по согласованию) в срок до 20 января 1999 года разработать и внести в Правительство Республики Казахстан типовое положение о комиссиях по делам семьи и женщин при акимах областей, городов Астаны и Алматы.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)