"Қазақстан Республикасымен Халықаралық қайта жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Құқықтық реформаның жобасы) жасасу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 мамыр N 588
Мемлекеттің құқықтық жүйесін одан әрі дәйекті түрде реформалау және құқықтық реформа жүргізуді қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Құқықтық реформаның жобасы) жасасу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасымен Халықаралық қайта
жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы
келісім (Құқықтық реформаның жобасы) жасасу туралы
Мемлекеттің құқықтық жүйесін одан әрі дәйекті түрде реформалау және құқықтық реформа жүргізуді қолдау мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Құқықтық реформаның жобасы) жасалсын.
2. Қазақстан Республикасының Әділет министрі Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджановқа Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Құқықтық реформаның жобасы) жасасуға өкілеттік берілсін.
3. Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрі Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджановтың Өкілеттік сертификатын ресімдесін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О заключении Соглашения о займе (Проект Правовой реформы) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1999 года № 588
В целях дальнейшего последовательного реформирования правовой
системы государства и поддержания проведения правовой реформы
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О заключении Соглашения о займе (Проект
Правовой реформы) между Республикой Казахстан и Международным Банком
Реконструкции и Развития".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
О заключении Соглашения о займе (Проект Правовой реформы)
между Республикой Казахстан и Международным Банком
Реконструкции и Развития
В целях дальнейшего последовательного реформирования правовой системы государства и поддержания проведения правовой реформы постановляю:
1. Заключить Соглашение о займе (Проект Правовой реформы) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития.
2. Уполномочить заключить Соглашение о займе (Проект Правовой реформы) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития Министра юстиции Республики Казахстан Мухамеджанова Бауржана Алимовича.
3. Министерству иностранных дел оформить в установленном порядке
Сертификат полномочий Министра юстиции Республики Казахстан
Мухамеджанова Бауржана Алимовича.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)