"ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөніндегі ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 мамыр N 662
Активтердi пайдалануға дайындауға, КҚЖК-нiң жобасы бойынша құрылыс жұмыстарын орындауға байланысты шығындарды бақылауды тиiмдi жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңдарда белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Каспий Құбыр желiсi консорциумындағы үлесiн иелiк ету және пайдалану құқығында "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөнiндегi ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамына берудi қамтамасыз етсiн.
2. "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөнiндегi ұлттық компаниясы"
жабық акционерлiк қоғамы Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң Каспий Құбыр
желiсi консорциумы - КҚЖК-Р және КҚЖК-К-дағы уәкiлеттi өкiлi болып
белгiленсiн.
3. "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" акционерлiк қоғамы
туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 24 наурыздағы
N 410
P990410_
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
"Каспий Құбыр желiсi консорциумы"
АҚ Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң үлесi              КҚЖК акциясының 19 жалпы санынан 19"
деген жол алынып тасталсын.
4. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 4 наурыздағы
N 3378 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
Президенті Жарлығының жобасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 29 сәуірдегі N 514 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Отдельные вопросы закрытого акционерного общества "Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 662
В целях эффективного осуществления контроля за затратами, связанными с подготовкой активов к эксплуатации, выполнением строительных работ по проекту КТК Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить передачу, на праве владения и пользования, доли Республики Казахстан в Каспийском Трубопроводном Консорциуме закрытому акционерному обществу "Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл".
2. Определить закрытое акционерное общество "Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл" уполномоченным представителем от Правительства Республики Казахстан в Каспийском Трубопроводном Консорциуме - КТК-Р и КТК-К.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1997 года N 410  P970410_ "Об акционерном обществе "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" следующее изменение:
в приложение 2 к указанному постановлению:
строку:
"АО "Каспийский Трубопроводный Консорциум" 19 от 19
доля Правительства Республики Казахстан общего числа
акций КТК "
исключить.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1999 года N 514 "О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 4 марта 1997 года N 3378"  U973378_
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан