Мемлекеттік қордағы астықтың сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі шұғыл шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 28 мамыр N 664
Мемлекеттік қордағы астықтың сақталуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі 2001 жылдың 1 тамызына дейін "Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорыны темір жол көлігімен мемлекеттік қордағы астықты сақтайтын ұйымдардан астықты тасуды Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігімен келісуді қамтамасыз етсін.
ЕСКЕРТУ.1-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999.07.16. N 991 қаулысымен. P990991_
ЕСКЕРТУ.1-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999.09.09. N 1348 қаулысымен. P991348_
ЕСКЕРТУ.1-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000.07.27. N 1143 қаулысымен. P001143_
ЕСКЕРТУ.1-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001.01.23. N 103 қаулысымен. P010103_
2. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі комитеті "Азық-түлік корпорациясымен" бірлесіп бір апта мерзім ішінде, мемлекеттік қордағы астықты сақтайтын ұйымдардың тізімін Қазақстан
Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне тапсырсын.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі заңдарда
белгіленген тәртіппен:
мемлекеттік қордағы астықтың сандық-сапалық жай-күйін бақылауды;
ЕСКЕРТУ.3-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999.07.16. N 991 қаулысымен.
P990991_
ЕСКЕРТУ.3-тармағының 3 және 4-абзацтары алынып тасталды - Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999.09.09. N 1348 қаулысымен.
P991348_
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О неотложных мерах по обеспечению сохранности зерна государственных ресурсов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1999 года № 664
В целях обеспечения сохранности зерна государственных ресурсов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на период до 1 августа 2001 года обеспечить согласование Республиканским государственным предприятием "Казахстан темiр жолы" вывоза зерна железнодорожным транспортом из организаций, осуществляющих хранение зерна государственных ресурсов, с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 16 июля 1999 г. N 991 P990991_ ; от 9 сентября 1999 г. N 1348 P991348_ ; от 27 июля 2000 г. N 1143 Р001143_ ; от 23 января 2001 г. N 103 P010103_ .
2. Комитету по государственным материальным резервам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Продкорпорацией в недельный срок представить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстана список организаций, осуществляющих хранение зерна государственных ресурсов.
3. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в
установленном законодательством порядке обеспечить:
контроль за количественно-качественным состоянием зерна
государственных ресурсов.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлениями Правительства
РК от 16 июля 1999 г. N 991
P990991_
; от 9 сентября 1999 г. N 1348
P991348_
.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)