"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бас есептеу орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 шілде N 951
Атауы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.03.29. N 456  қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бас есептеу орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында) "Қаржы жүйелерiн ақпараттандыру орталығы" (ҚЖАО) (шаруашылық жүргiзу құқығында) (бұдан әрi - Кәсiпорын) болып қайта аталсын. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.03.29. N 456  қаулысымен .
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бір ай мерзімде заңдарда белгіленген тәртіппен:
1) Кәсіпорынның жарғысына тиісті өзгерістер енгізуді;<*>
2) Кәсіпорынды әділет органдарында қайта тіркеуді қамтамасыз етсін. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.03.29. N 456 қаулысымен.
3. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 9 шілдедегі
N 951 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1119  қаулысымен .
3. "Ақпарат алмасуды қамтамасыз ету және мемлекеттік меншік жөніндегі деректердің ақпараттық базасын жүргізу жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 наурыздағы N 246  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 9, 61-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік кәсіпорындар мен мекемелердің, мемлекет үлестік қатысатын шаруашылық серіктестіктерінің тізілімі туралы ережеде:
5-тармақтың күші жойылды деп танылсын.
4. <*>
ЕСКЕРТУ. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1129  қаулысымен .

О переименовании Республиканского государственного предприятия "Главный вычислительный центр Министерства финансов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года N 951
Сноска. Название - в редакции постановления Правительства РК от 29 марта 2000 г. N 456 P000456_ .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать Республиканское государственное предприятие "Главный вычислительный центр Министерства финансов Республики Казахстан" (на праве хозяйственного ведения) в "Центр информатизации финансовых систем" (ЦИФС) (на праве хозяйственного ведения) (далее - Предприятие). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 29 марта 2000 г. N 456 P000456_ .
2. Мнистерству финансов Республики Казахстан в месячный срок в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) внесение соответствующих изменений в устав Предприятия;
2) перерегистрацию Предприятия в органах юстиции. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 марта 2000 г. N 456 P000456_ .
3. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 июля 1999 года № 951
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1119 )
3. В постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1998 года N 246 P980246_ "О мерах по обеспечению информационного обмена и ведения информационной базы данных по государственной собственности" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 9 ст. 61):
в Положении о Реестре государственных предприятий и учреждений, хозяйственных товариществ с долевым участием государства, утвержденном указанным постановлением:
пункт 5 признать утратившим силу.
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1129 )