Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 4 маусымдағы N 926 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 шілде N 1059
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 1997 жылғы 20 маусымдағы және "Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттік жәрдемақы туралы" 1999 жылғы 5 сәуірдегі Z990365_ Заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 4 маусымдағы N 926 P970926_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 24, 217-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
3-тармақта:
үшінші абзац "мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар, арнаулы
мемлекеттік жәрдемақылар" деген сөздермен толықтырылсын;
төртінші абзац "мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар, арнаулы
мемлекеттік жәрдемақылар, сондай-ақ жерлеуге арналған жәрдемақылар"
деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 года № 926
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1999 года № 1059
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 20 июня 1997 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" Z970136_ и от 5 апреля 1999 года "О специальном государственном пособии в Республике Казахстан" Z990365_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 года № 926 P970926_ "О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 24, ст. 217) следующие дополнения:
в пункте 3:
абзац третий дополнить словами "государственных социальных пособий,
специальных государственных пособий";
абзац четвертый дополнить словами "государственных социальных пособий,
специальных государственных пособий, а также пособий на погребение".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)