Мемлекеттік құпиялармен жұмыс істеуді талап ететін кәсіптік орта және кәсіптік жоғары білім мамандықтарының тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 8 қыркүйектегі N 1335 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 ақпандағы N 159 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.19 N 159 Қаулысымен.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік құпиялармен жұмыс істеуді талап ететін кәсіптік орта және кәсіптік жоғары білім мамандықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметінің
1999 жылғы 8 қыркүйектегi
N 1335 қаулысымен
бекiтiлген
Мемлекеттiк құпиялармен жұмыс iстеудi талап ететiн кәсiптiк
орта және кәсiптiк жоғары бiлiм мамандықтарының
тiзбесi
1. Кәсіптік орта білім мамандықтары:
0202002 - Құқық қорғау қызметі;
1701002 - Өрт қауіпсіздігі;
1804002 Пайдалы қазбалардың кен орындарын iздеу мен
барлаудың геофизикалық әдiстерi;
1811002 Пайдалы қазбалардың кен орындарын геологиялық түсiру, iздеу және барлау;
1813002 Гидрогеология және инженерлiк геология;
1814002 Мұнай және газ кен орындарының геологиясы және оларды
барлау;
1816002 Пайдалы қазбалардың кен орындарын барлау технологиясы
мен техникасы.
2. Кәсіптік жоғары білім мамандықтары:
011100 - Картография;
021600 - Құқықтану мамандандырулары бойынша:
"Жедел - криминалистикалық",
"Тергеу - криминалистикалық",
"Қылмыстық-атқарушылық";
110400 - Ядролық реакторлар және энергетикалық қондырғылар;
320100 - Қолданбалы геодезия;
320200 - Аэрофотогеодезия;
370300 - Ақпаратты қорғауды ұйымдастыру және оның
технологиясы;
390900 - Ядролық-химиялық технология;
430700 - Жылу және атом электр станцияларын салу;
050706 Пайдалы қазбалар кен орындарының геологиясы және оларды
барлау (бакалавриат);
6N0706 Пайдалы қазбалар кен орындарының геологиясы және
оларды барлау (магистратура);
051003 Танк әскерлерiнiң командалық тактикасы;
051004 Әуе десанты әскерлерiнiң және әскери барлаудың
командалық тактикасы;
051005 Артиллерияның командалық тактикасы;
051006 Автомобиль әскерлерiнiң командалық тактикасы;
051007 Броньды танк қару-жарағы мен техникасы;
051008 Инженерлiк әскерлердiң командалық тактикасы;
051009 Тәрбие құрылымдарының офицерлерi;
051010 Әскерлердi заттай қамтамасыз етудiң командалық
тактикасы;
051011 Әскерлердi азық-түлiкпен қамтамасыз етудiң командалық
тактикасы;
051012 Сұйық отынмен қамтамасыз етудiң командалық тактикасы;
051013 Мотоатқыштар әскерлерiнiң командалық тактикасы;
051029 Ұшу аппараттарын пайдалану;
051030 Авиацияның штурмандық тактикасы, ұшу аппараттарын
пайдалану;
051031 Авиацияны жауынгерлiк басқарудың командалық тактикасы;
051032 Ұшу аппараттары мен қозғалтқыштарды техникалық
пайдалану;
051033 Авиациялық қару-жарақ;
051034 Авиациялық электрлендiрiлген пилотаж-навигациялық және
радиоэлектрондық жабдықтарды техникалық пайдалану;
051035 Авиациялық радиоэлектрондық жабдық;
051018 Радиобайланыс және радионавигация;
051019 Байланыс желiлерi және коммутация жүйелерi;
051020 Радиотехника.
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.08.07. N  1214 , 2001.09.26. N  1245 , өзгерту енгізілді - 2006.04.26. N  327 қаулыларымен.

О Перечне специальностей среднего профессионального и высшего профессионального образования, требующих работы с государственными секретами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года № 1335. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2011 года № 159
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.02.2011 № 159.
В соответствии с пунктом 5 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года   Z990389_   "Об образовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень специальностей среднего профессионального и высшего профессионального образования, требующих работы с государственными секретами.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 сентября 1999 года N 1335
Перечень
специальностей среднего профессионального и высшего
профессионального образования, требующих работы с
государственными секретами   <*>
Сноска. Перечень - в редакции постановления Правительства РК от 26 сентября 2001 г. N 1245    P011245_ внесены изменения постановлением Правительства РК от 26 апреля 2006 года N  327 .
1. Специальности среднего профессионального образования:
0202002  - Правоохранительная деятельность;
1701002  - Пожарная безопасность;
1804002  - Геофизические методы поисков и разведки
месторождений полезных ископаемых;
1811002  - Геологическая съемка, поиск и разведка
месторождений полезных ископаемых;
1813002  - Гидрогеология и инженерная геология;
1814002  - Геология и разведка нефтяных и газовых
месторождений;
1816002  - Технология и техника разведки месторождений
полезных ископаемых.
2. Специальности высшего профессионального образования:
011100   - Картография;
021600   - Юриспруденция по специализациям:
"Оперативно-криминалистическая";
"Следственно-криминалистическая";
"Уголовно-исполнительская";
110400   - Ядерные реакторы и энергетические установки;
320100   - Прикладная геодезия;
320200   - Аэрофотогеодезия;
370300   - Организация и технология защиты информации;
390900   - Ядерно-химическая технология;
430700   - Строительство тепловых и атомных электростанций;
050706   - Геология и разведка месторождений полезных
ископаемых (бакалавриат);
6N0706   - Геология и разведка месторождений полезных
ископаемых (магистратура);
051003   - Командная тактическая танковых войск;
051004   - Командная тактическая воздушно-десантных войск и
войсковой разведки;
051005   - Командная тактическая артиллерии;
051006   - Командная тактическая автомобильных войск;
051007   - Бронетанковое вооружение и техника;
051008   - Командная тактическая инженерных войск;
051009   - Офицеры воспитательных структур;
051010   - Командная тактическая вещевого обеспечения войск;
051011   - Командная тактическая продовольственного                             обеспечения войск;
051012   - Командная тактическая обеспечения жидким топливом;
051013   - Командная тактическая мотострелковых войск;
051029   - Эксплуатация летательных аппаратов;
051030   - Штурманская тактическая авиации, эксплуатация                        летательных аппаратов;
051031   - Командная тактическая боевого управления авиацией;
051032   - Техническая эксплуатация летательных аппаратов и                     двигателей;
051033   - Авиационное вооружение;
051034   - Техническая эксплуатация авиационного                                электрифицированного пилотажно-навигационного и                      радиоэлектронного оборудования;
051035   - Авиационное радиоэлектронное оборудование;
051018   - Радиосвязь и радионавигация;
051019   - Сети связи и системы коммутации;
051020   - Радиотехника.