"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 1 қазандағы N 294-Ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актілерiне ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жұмабеков               - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi,
Оңалсын Исламұлы          жетекшi
Әбдiлманов              - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң
Алмас Кәкiмтайұлы         Штабтар бастықтары комитетi төрағасының
орынбасары - Жедел жоспарлау
департаментiнiң бастығы
Әмрин                   - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Асқар Кемеңгерұлы         министрi
Әшитов                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Батыржан Зайырқанұлы      халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi
Белоног                 - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Анатолий Александрович    вице-министрi - Бас мемлекеттiк санитарлық
дәрiгерi
Божко                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Владимир Карпович         комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары
(келiсiм бойынша)
Дауылбаев               - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Асхат Қайзоллаұлы         орынбасары (келiсiм бойынша)
Курбатов                - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-
Владимир Николаевич       министрi
Мұсайбеков              - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Сәкен Жүнiсбекұлы         коммуникациялар вице-министрi
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы         бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 6 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлесiн және белгiленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения национальной безопасности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 2004 года N 294-р
В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения национальной безопасности":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Жумабеков Оналсын Исламович   - Министр юстиции Республики
Казахстан, руководитель
Абдульманов Алмаз Какимтаевич - заместитель председателя Комитета
начальников штабов Вооруженных Сил
Республики Казахстан - начальник
Департамента оперативного
планирования
Амрин Аскар Кеменгерович      - вице-министр финансов Республики
Казахстан
Ашитов Батыржан Заирканович   - вице-министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Белоног Анатолий Александрович - вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан - Главный
государственный санитарный врач
Божко Владимир Карпович       - первый заместитель Председателя
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Даулбаев Асхат Кайзуллаевич   - заместитель Генерального прокурора
Республики Казахстан
(по согласованию)
Курбатов Владимир Николаевич  - вице-министр внутренних дел
Республики Казахстан
Мусайбеков Сакен Жунусбекович - вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Султанов Бахыт Турлыханович   - вице-министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
2. Рабочей группе в срок до 6 декабря 2004 года разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения национальной безопасности".
Премьер-Министр