Египет Араб Республикасының Уақуфтар министрі Махмұд Закзук бастаған египет делегациясының Қазақстан Республикасына сапарын өткізуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 11 наурыздағы N 52-ө өкімі
Египет Араб Республикасының Уақуфтар министрі Махмұд Закзук бастаған египет делегациясының 2006 жылғы 13-14 наурыз кезеңіне Қазақстан Республикасына сапарын өткізуге байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне Египет Араб Республикасы делегациясы мүшелерінің Алматы, Астана қалаларында қонақ үйде тұруына, Алматы - Астана - Алматы бағыты бойынша көліктік шығыстарға (әуе жолымен ұшу) байланысты шығыстарға 2006 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген 006 "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша қаражат есебінен 828402 (сегіз жүз жиырма сегіз мың төрт жүз екі) теңге сомасында қаражат бөлсін.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы

О выделении средств на проведение визита египетской делегации во главе с министром вакуфов Арабской Республики Египет Махмудом Закзуком в Республику Казахстан
Распоряжение и.о. Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2006 года N 52-р
В связи с проведением в период с 13 по 14 марта 2006 года визита египетской делегации во главе с министром вакуфов Арабской Республики Египет Махмудом Закзуком в Республику Казахстан:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству образования и науки Республики Казахстан средства на расходы, связанные с проживанием членов делегации Арабской Республики Египет в гостинице в городах Алматы, Астана, транспортными расходами (авиаперелет) по маршруту Алматы - Астана - Алматы в сумме 828402 (восемьсот двадцать восемь тысяч четыреста два) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра