"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жұмыспен қамту және атаулы әлеуметтік көмек мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 16 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 12 ақпандағы N 24-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жұмыспен қамту және атаулы әлеуметтік көмек мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 16 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актіні қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 12 ақпандағы
N 24-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
жұмыспен қамту және атаулы әлеуметтік көмек мәселелері бойынша
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан
Республикасының 2009 жылғы 16 қаңтардағы Заңын іске асыру
мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық
актілердің тізбесі
Р\с N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Аяқтау нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындалу мерзімі
1
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1685 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2009 жылғы ақпан
2
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2009 жылғы ақпан
3
Учаскелік комиссиялар туралы үлгі ережені бекіту туралы
Еңбекминінің бұйрығы
Еңбекмині
2009 жылғы ақпан
Ескерту: аббревиатураның толық жазылуы:
Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 16 января 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам занятости и адресной социальной помощи"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 февраля 2009 года № 24-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 16 января 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам занятости и адресной социальной помощи" (далее - перечень).
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующий ведомственный нормативный правовой акт и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 февраля 2009 года № 24-р
Перечень нормативных правовых актов,
принятие которых необходимо в целях реализации Закона
Республики Казахстан от 16 января 2009 года "О внесении
изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам занятости
и адресной социальной помощи"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
завершения
Государ-
ственный
орган,
ответ-
ственный
за ис-
полнение
Срок
исполнения
1
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2001
года № 1685
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН
февраль
2009 года
2
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 19 июня 2001 года
№ 836
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН
февраль
2009 года
3
Об утверждении
Типового положения
об участковых
комиссиях
Приказ МТСЗН
МТСЗН
февраль
2009 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан